Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri Konference 21.09.2017

Ziņas

06.06.2017

Akcijas "Atvērtās dienas laukos 2017 - Latvija un Lietuva" - rezultātu apkopojums

27. un 28. maijā visā Latvijā un Lietuvā norisinājās akcija "Atvērtās dienas laukos 2017 - Latvija un Lietuva". Šogad pirmo gadu akcijā apvienojās Latvijas un Lietuvas lauku tūrisma saimniecības. Kopā akcijā piedalījās 180 saimniecības, 120 no Latvijas un 60 no Lietuvas.
Mums ir izdevies iegūt atsauksmes par akciju no 116 Latvijas saimniecībām. Te atrodams AKCIJAS APKOPOJUMS no LATVIJAS.

Kopumā ir saglabājusies tendence ar ļoti nevienmērīgu apmeklējumu saimniecībās, no 0 līdz pat 250 apmeklētājiem. Šogad vidēji apmeklējums bijis tāds pats kā iepriekšējā akcijā, kas norisinājās 2016. gada maijā - pagājušajā gadā vidēji bija 26 apmeklētāji uz saimniecību, šogad tie ir vidēji 27 apmeklētāji uz saimniecību. Kopā akciju apmeklējuši 3117 apmeklētāji. Pārsvarā akcijas saimniecības apmeklēja ģimenes (65%) un draugu kompānijas (31%), bijuši arī individuālie apmeklētāji (4%).

Pēc lauku tūrisma uzņēmēju atsauksmēm un mūsu pašu novērojumiem varam secināt, ka apmeklējumu negatīvi ietekmēja daudzi citi pasākumi, kas norisinājās šajās dienās.

Paldies, akcijas saimniekiem, par ieguldīto darbu un vēlmi kopīgi popularizēt Latvijas laukus. Šī akcija ir kā viens no instrumentiem sadarbības un komunikācijas veidošanā starp lauku tūrisma uzņēmējiem, ražotājiem, zemnieku saimniecībām, amatniekiem un sabiedrību.

Mēs ceram, ka radīsim iespējas un finansējumu, lai arī turpmākos gados organizētu šādu vai līdzīgu akciju. Ja jums ir vēl kādas interesantas idejas, rakstiet vai zvaniet mums (lauku@celotajs.lv, 67617600). 

LC

  

Vēl ziņas

Spīķeru centrālajā laukumā notiek Rīgas svētku restorāns
Kāpēc kāpusi sviesta cena
Apvienotajā Karalistē ir jūtams vaniļas saldējuma deficīts
Ar skaļiem aplausiem un ovācijām ir noslēdzies Starptautiskais mūzikas festivāls SUMMERTIME – ielūdz Inese Galante
Latvijā ražotais degvīns “Amber Gold” iegūst prestižo Red Dot balvu dizainā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts