Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.10.2017

airBaltic uzsāk tiešos lidojumus no Rīgas un Abū Dabī


Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) nacionālo lidsabiedrību Etihad Airways vakar, 2017. gada 29. oktobrī uzsāka tiešos lidojumus starp Rīgu un Abū Dabī. Jaunais maršruts piedāvā ērtus savienojumus pasažieriem, kas ceļo no Baltijas uz AAE galvaspilsētu un uz tālākiem galamērķiem Austrālijā, Āzijā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos, kā arī sniedz jaunas ceļošanas iespējas no Abū Dabī uz Eiropu.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „Mēs esam priecīgi sākt lidojumus jaunajā Rīga – Abū Dabī maršrutā. Pateicoties mūsu sadarbībai ar Etihad Airways, mēs tagad varam mūsu klientiem piedāvāt pilnīgi jaunu lidošanas pieredzi, lidojot ar pasaulē modernāko reaktīvo lidmašīnu CS300 uz Tuvajiem Austrumiem un tālākiem galamērķiem par pieejamām cenām.”

Līdz šim pasažieri Rīga – Abū Dabī maršrutā veikuši vairāk nekā 9000 biļešu rezervācijas, un tas ir iecienīts starp ceļotājiem no Latvijas un ārpus tās, jo 30% veikto rezervāciju šobrīd saņemti no tranzīta pasažieriem, galvenokārt no Skandināvijas un Baltijas valstīm. airBaltic novērojusi papildu lidojumu pieprasījumu uz Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta posmu, kas Abū Dabī norisināsies novembra pēdējā nedēļas nogalē.


Rīga – Abū Dabī 4  lidojumi nedēļā 2017. gada 29. oktobris 129 eiro 249 eiro 799 eiro
*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic veic lidojumus no Rīgas uz Abū Dabī četras reizes nedēļā ar Bombardier CS300 lidmašīnām. Lidojuma ilgums ir 6 stundas un 15 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir, sākot no 129 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem, piedāvājot ērtus savienojumus uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.


Alise Briede

Galerija

  

Vēl ziņas

Ko dot bērnam līdzi uz skolu pusdienās?
Noskaidroti pavāru konkursa rezultāti un Bocuse d'Or Latvijas kandidāts uz Eiropas atlasi 2022
Putras mēnesī Latvijas iedzīvotājus aicina piedalīties labdarības akcijā
Latvijā un Eiropā pieejama jauna alkoholisko dzērienu e-etiķetes platforma U-LABEL
Katram desmitajam Latvijas iedzīvotājam nav laika pusdienām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts