Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.04.2017

airBaltic un tūroperators Tez Tour Latvija uzsāk čarterlidojumus ar Bombardier CS300

 Latvijas lidsabiedrība airBaltic un tūroperators Tez Tour Latvija kopā uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu, Burgasu un Rimini. airBaltic uz saulainajām pilsētām lidojumus veiks vairākas reizes nedēļā.  

Tūroperatora Tez Tour Latvija valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs skaidro: “Mums 2017. gada vasaras sezonā ir plānoti vairāk nekā 200 lidojumi no Rīgas uz Itāliju, Grieķiju, Turciju un Bulgāriju ar moderno Bombardier CS300 lidmašīnu. Visi mūsu čarterlidojumi tiks veikti tieši ar šo airBaltic jaunāko un komfortablāko lidmašīnu. Es jau vairākas reizes esmu lidojis ar to, un kā pasažieris varu apliecināt, ka lielais un plašais salons, ērtie krēsli un attālums starp krēslu rindām, kā arī jaukais apgaismojums un informatīvie ekrāni, kuros skatāma informācija par lidojuma gaitu, padara to vieglu un patīkamu. Mūsu izvēli par labu airBaltic Bombardier CS300 lidmašīnām noteica arī to efektīvais degvielas patēriņš, kas, salīdzinājumā ar vairumu šīs klases lidmašīnu, ir ievērojami mazāks. Tas nozīmē, ka arī ceļojumu gala cena būs konkurētspējīgāka. Īpaši tas izpaudīsies tālo galamērķu lidojumos.”

Martins Gauss, airBaltic izpilddirektors uzsver: “Pateicoties Tez Tour Latvija un airBaltic ilggadējai un veiksmīgajai sadarbībai, Baltijas valstu iedzīvotāji ik gadu var izmantot tiešo čarterlidojumu priekšrocības no Rīgas uz populāriem brīvdienu galamērķiem.”

Kā jau ziņots iepriekš, šogad airBaltic maršrutu kartei no Rīgas pievienojusi Abū Dabī (AAE), Ženēvu (Šveicē), Aberdīnu (Lielbritānijā), Stavangeru (Norvēģijā), Gēteborgu (Zviedrijā), Tamperi (Somijā), Katāniju (Itālijā), Madridi (Spānijā), Odesu (Ukrainā), Kazaņu (Krievijā), Liepāju (Latvijā) un papildus tam ieviesusi divus jaunus maršrutus no Viļņas uz Parīzi (Francijā) un Minheni (Vācijā). Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā https://www.airbaltic.com/lv-LV/campaign/saulainie-galamerki .

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.
Jānis Vanags, Korporatīvo komunikāciju viceprezidents 
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga  

  

Vēl ziņas

Jūrmalā atvērts jauns restorāns gardēžiem – Choice Jūrmala
Līgotāji šogad galdā cels dažādus sierus, alu, šašliku un svaigus dārzeņus
Ēšanas paradumi ir mainījušies uz veselīgākiem
MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts