Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.10.2017

airBaltic svin 22. gadadienu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šogad oktobrī svin 22.gadadienu kopš komerciālās darbības uzsākšanas. 1995. gada 1. oktobrī airBaltic veica pirmo komerciālo lidojumu no Rīgas uz Stokholmu ar SAAB 340 lidmašīnu.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „22 gadu laikā airBaltic ir izaugusi par stabilu Baltijas valstu lidsabiedrību ar plašu galamērķu klāstu, ērtiem savienojumiem, modernizētu floti, spēcīgu un profesionālu komandu, kas katru dienu rūpīgi strādā, lai garantētu klientiem lielisku ceļošanas pieredzi ar punktuāliem lidojumiem. Šo gadu laikā airBaltic sniegusi ievērojamu ieguldījumu, lai uzlabotu savienojamību starp Baltijas valstīm un pārējo pasauli.”

„airBaltic šogad uzrāda rekordaugstus rezultātus, un mēs ar prieku lūkojamies nākotnē. Nākamajos gados mēs plānojam turpināt stabilu attīstību – airBaltic turbopropelleru lidmašīnas tiks nomainītas pret pilnīgi jaunu reaktīvo lidaparātu floti, kas sniegs iespēju vēl vairāk paplašināt lidsabiedrības maršrutu karti. Mūsu efektīvās lidmašīnas un zemo izmaksu bāze nodrošinās airBaltic iespēju turpināt izaugsmi kā vadošajai lidsabiedrībai Baltijas valstīs.”

1995.gada oktobrī airBaltic uzsāka lidojumus no Rīgas uz četriem galamērķiem. Šodien airBaltic veic tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem un tās floti šobrīd veido 30 lidmašīnas. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā arī tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

2018. gada vasaras sezonā airBaltic uzsāks jaunus lidojumus uz Lisabonu (Portugāle), Malagu (Spānija), Splitu (Horvātija), Bordo (Francija) un Gdaņsku (Polija). 
Pilns airBaltic lidojumu saraksts pieejams lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com.
Alise Briede

  

Vēl ziņas

Atklāts jauns šokolādes efekts
Izsludināta jubilejas festivāla Summertime 2019 – aicina Inese Galante programma
Konkursa Latvijas pavārs 2019 /Latvijas pavārzellis 2019 Nolikums
Pavasara Rīgas restorānu nedēļa jau pavisam drīz
Latvijā pirmās Mājas kafejnīcu dienas Lībiešu krastā un Dundagas novadā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts