Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.03.2018

airBaltic saņem balvu kā punktuālākā lidsabiedrība pasaulē


2018. gada 28. februārī, starptautiskajā lidostā “Rīga” notika pasaules punktuālākās lidsabiedrības balvas pasniegšanas ceremonija, kurā OAG vadošais analītiķis Džons Grants pasniedza Latvijas lidsabiedrībai airBaltic balvu trīs kategorijās –punktuālākā lidsabiedrība pasaulē, Eiropā un pirmā starp lielākajām lidsabiedrībām 2017. gadā. Pasākuma laikā airBaltic vadība svinīgi pateicās par atbalstu tādiem partneriem, kā starptautiskā lidosta “Rīga”, Latvijas Gaisa Satiksme un HAVAS Latvia.


2018. gada 3. janvārī tika ziņots, ka OAG analītiķi, kuri apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par vairāk nekā 50 miljoniem reisu, atzinuši airBaltic par 2017.gada punktuālāko lidsabiedrību pasaulē.airBaltic globālo punktualitātes rādītāju sarakstu augšgalā atradusies pēdējos četrus gadus.

OAG apkopotie dati liecina, ka airBaltic pērn sasniegusi punktualitātes rādītāju 90,01% apmērā lidojumos, kas savieno Baltijas valstis ar galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Tas nozīmē, ka vairāk nekā 90 no 100 airBaltic reisiem 2017. gadā savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā.

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2017. gadākopumā pārvadājusi 3 523 300 pasažierus jeb par 22% vairāk nekā pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.Tas ir vislielākais pārvadāto pasažieru skaits lidsabiedrības vēsturē. airBaltic lidojumu regularitāte 2017. gadā sasniedza 99,43%, pārspējot uzņēmuma uzstādīto mērķi. Tas nozīmē, ka lidsabiedrība pagājušajā gadā veica vairāk nekā 99 no 100 plānotajiem reisiem.

airBaltic nodrošina lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem. No ikviena no šiem galamērķiem airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā arī tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.Alise Briede

  

Vēl ziņas

Latvijā strauji aug vegānisko recepšu popularitāte
Eko programma: krasi mainījusies iedzīvotāju attieksme pret ikdienā nepieciešamām lietām
Maizes diena un Sidra svētki 31.07. 2022.
Mājas kafejnīcu dienas (MKD): jūlijs - septembris
Viesus atkal aicina Āgenskalna pērle- Āgenskalna tirgus


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts