Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.01.2023

airBaltic paziņo par sadarbību ar SIXT

 Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka uzsākusi jaunu sadarbību ar starptautisko mobilitātes pakalpojumu sniedzēju SIXT. Šī sadarbība ikvienam ļaus savai biļešu rezervācijai ērti pievienot automobiļu nomas iespēju (samaksa pēc ierašanās), rezervējot lidojumu. Turklāt airBaltic Club biedri tagad iegūs lojalitātes punktus, veicot automobiļu nomu vairāk nekā 2 200 SIXT pārvaldītās vietās 105 valstīs un pie uzņēmuma franšīzes partneriem.

airBaltic lojalitātes un partnerību nodaļas vadītājs Māris Rudens norāda: “Mēs vienmēr meklējam jaunas iespējas, lai airBaltic Club lojalitātes programmu padarītu aizvien pievilcīgāku tās biedriem. Tāpēc mums ir prieks, ka starptautiski atzīts mobilitātes pakalpojumu sniedzējs SIXT ir paplašinājis mūsu partneru sarakstu. Papildus ļoti vienkāršotai un vienotai automobiļu nomas iespējai, klientiem rezervējot lidojumu, tagad ar katru automobiļa nomu atkarībā no ilguma būs iespējams iegūt līdz 1 200 airBaltic Club punktiem par katru nomas reizi. Tas ir dubults ieguvums.”

Arnis Jaudzems, SIXT Baltijā vadītājs: “Mēs esam pagodināti kļūt par lidsabiedrības priviliģēto partneri starptautiskas sadarbības uzsākšanā, kas ir būtisks solis mūsu klientu ērtību pilnveidošanai. Sadarbības ietvaros nodrošināsim auto nomas servisu visos 70 airBaltic lidojumu galamērķos, sniedzot iespēju automašīnu saņemt uzreiz pēc ielidošanas izvēlētajā galamērķī un šādi nodrošinot iespēju klientiem turpināt ceļojumu komfortabli jau uzreiz pēc izkāpšanas no lidmašīnas.”

Piesakoties bezmaksas SIXT biedra kartei (Express, Gold vai Platinum līmenis), airbaltic Club līmenis tiks saskaņots ar ekvivalentu SIXT līmeni, piedāvājot baudīt īpašus piedāvājumus, tai skaitā atlaides automobiļu nomai. Lai iegūtu sīkāku informāciju par airBaltic Club un SIXT partnerību, lūdzam apmeklēt: www.sixt.lv/airBaltic.

airBaltic Club ir lojalitātes programma, kurā ceļojot iespējams pelnīt punktus un krāt zīmodziņus, lai saņemtu dažādas balvas. Tās biedri var pelnīt punktus ikreiz, kad lido ar airBaltic vai izmanto citu ceļojumu partneru pakalpojumus.

Lojalitātes programma paredzēta ne tikai regulārajiem ceļotājiem, bet arī tiem, kas ceļo retāk. Klienti, kuri ceļo retāk, arī var saņemt vērtīgas balvas, piemēram, bezmaksas smago bagāžu un iepriekšēju sēdvietas rezervāciju.

Lai iegūtu papildu informāciju par airBaltic Club, lūdzam apmeklēt vietni: https://www.airbaltic.com/lv/par-airbaltic-club  

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts