Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.12.2018

airBaltic pārvadāto pasažieru skaits 11 mēnešos pieaug par 18%

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2018. gada pirmajos vienpadsmit mēnešos pārvadājusi 3 842 952 pasažierus jeb par 18% vairāk nekā šajā periodā pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada novembrī ar airBaltic ceļoja 289 566 pasažieri jeb par 15% vairāk nekā pērn.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Šis airBaltic ir vēl viens rekorda gads.Mēs savu ilgtspējīgo izaugsmi turpināsim arī nākotnē – 2019. gadā sākot lidojumus uz vismaz sešiem jauniem galamērķiem. Tikko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Ekonomikas ministrija mūs atzina par Latvijas vadošo eksportētāju. airBaltic paplašinot savu darbību, mēs turpinām stiprināt savas pozīcijas kā vadošais Latvijas eksporta zīmols."

2018. gada pirmajos vienpadsmit mēnešos airBaltic veica 51 791 lidojumu. Novembrī lidsabiedrība veica 4 375 lidojumus jeb par 12% vairāk nekā attiecīgajā mēnesī 2017. gadā. Vietu piepildījums lidmašīnās vienpadsmit mēnešos bija 76%.

airBaltic lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs pirmajos vienpadsmit 2018. gada mēnešos sasniedza 88%. Tas norāda, ka vairāk nekā 88 no 100 airBaltic reisiem izlidoja plānotajā laikā, vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos. Novembrī punktualitātes rādītājs sasniedza 92%.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti un Ļvovu.


Alise Briede

  

Vēl ziņas

Pavāru klubs maina konkursu lokāciju un norises laiku
HKScan Latvia sasniedzis eksporta rekordu un plāno investēt līdz vienam miljonam eiro
Jaunas garšas, konkursi, inovācijas izstādē Riga Food 2020
Coca-Cola palīdzēs pēc Covid-19 radītā trieciena atgūties vairākiem Latvijas restorāniem un kafejnīcām
Maxima Latvija turpina veikalu tīkla attīstību


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts