Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

29.09.2017

airBaltic atzīts par vienu no mīlētākajiem zīmoliem Latvijā

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic ieguvusi trešo vietu Latvijas mīlētāko zīmolu topa* kategorijā “TOP darba devējs”. airBaltic arī ierindojas Latvijas mīlētāko zīmolu topa pirmajā vietā kategorijā “Aviokompānijas”.

airBaltic vecākā viceprezidente personālvadības jautājumos Daiga Ērgle norāda: ”Mēs patiesi priecājamies, ka esam kārtējo reizi saņēmuši atzinību kā viens no labākajiem darba devēju zīmoliem Latvijā. 

airBaltic ar savu modernizēto floti, paplašināto maršruta karti, pieaugošo lidojumu un pārvadāto pasažieru skaitu pastāvīgi meklē jaunus talantus un investē pašreizējo darbinieku attīstībā. Mēs esam priecīgi redzēt, ka cilvēki to novērtē.”

Kopš 2007.gada airBaltic dažādās nacionāla mēroga aptaujās un pētījumos konsekventi ierindota starp labākajiem darba devējiem (1. vietā kā TOP darba devējs transporta un loģistikas nozarē 2016., 2015., 2014., 2013. un 2012. gadā, 1. vietā kā TOP Darba devējs 2011.gadā, 2. vietā kā TOP Darba devējs 2010.gadā, 3. vietā kā TOP3 darba devējs 2008. un 2007.gadā).airBaltic darbinieku skaits gada laikā pieaudzis par 15% un uzņēmumā šobrīd strādā vairāk nekā 1 350 profesionāļi no 30 dažādām valstīm.

Šogad airBaltic arī uzrādījusi ievērojamu kāpumu Baltijas mīlētāko zīmolu TOP 100, ieņemot 99.vietu, kas ir par 40 vietām augstāk salīdzinājumā ar pagājušo gadu.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem, piedāvājot ērtus savienojumus uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

*Latvijas mīlētāko zīmolu topu veido DDB Consulting, Accenture Latvia, Latvijas Zaļais punkts, Amrop Latvija, Httpool, RAIT Custom Research Baltic, Kapitāls, Startin.LV, Delfi un Labs of Latvia -https://www.zimolutops.lv/ .


Alise Briede

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts