Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.02.2017

airBaltic atzīts par labāko darba devēju

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar personāla atlases uzņēmumu CV-Online Latvia šodien airBaltic Training centrā svinīgā ceremonijā pasniegusi apbalvojumus 2016.gada labākajiem darba devējiem. Šogad airBaltic pēc personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia veiktas valsts mēroga aptaujas rezultātiem atzīts par vienu no labākajiem darba devējiem. Piekto gadu pēc kārtas airBaltic veiksmīgi saglabājis savas līderpozīcijas kā labākais darba devējs transporta un loģistikas nozarē.

airBaltic vecākā viceprezidente personālvadības jautājumos Daiga Ērgle norāda: “Mēs esam patiesi priecīgi kopā ar labākajiem darba devējiem valsts mērogā atzīmēt mūsu panākumus kā labākajam darba devējam transporta un loģistikas nozarē piekto gadu pēc kārtas. Pēdējos gados esam panākuši veiksmīgu attīstību mūsu Horizon 2021 biznesa plāna ietvaros, un esam priecīgi, ka aizvien lielāks skaits jaunu speciālistu vēlas pievienoties airBaltic un uzskata mūs par labāko darba devēju.”

Kopš 2007.gada airBaltic dažādās nacionāla mēroga aptaujās un pētījumos konsekventi ierindota starp labākajiem darba devējiem (1. vietā kā TOP darba devējs transporta un loģistikas nozarē 2015., 2014., 2013. un 2012. gadā, 1. vietā kā TOP Darba devējs 2011.gadā, 2. vietā kā TOP Darba devējs 2010.gadā, 3. vietā kā TOP3 darba devējs 2008. un 2007.gadā).

airBaltic šobrīd nodarbina vairāk nekā 1100 profesionāļus no 30 dažādām valstīm.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.


Jānis Vanags  

Vēl ziņas

Katrs sestais Latvijas iedzīvotājs pērn pirmoreiz izmēģināja pārtikas iegādi internetā
Maxima vakcinācijas veikšanai rosina izmantot lielveikalu infrastruktūru
Maxima pērn ziedojusi 230 000 pārtikas produktu
Amber Beverage Group apbalvota kā vadošā starptautiskā dzērienu nozares kompānija 2020. gadā
Lidosta Rīga gadu noslēdz ar pasažieru skaita kritumu par vairāk nekā 74%


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts