Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.01.2019

airBaltic atzīta par punktuālāko lidsabiedrību Eiropā

Latvijas lidsabiedrība airBaltic saglabājusi savu Eiropā punktuālākās aviokompānijas statusu, kā arī atzīta par otru punktuālāko pasaulē, liecina OAG analītiķu apkopotie dati. OAG analītiķi apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par vairāk nekā 58 miljoniem reisu 2018. gadā, lai izveidotu pasaulē lielāko lidsabiedrību un lidostu punktualitātes reitingu. airBaltic globālo punktualitātes rādītāju sarakstu augšgalā atrodas jau pēdējos piecus gadus.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Būt par punktuālāko lidsabiedrību Eiropā ir patiesa atzinība lieliskajam darbam, ko mūsu komanda veic ikdienā. 2018. gads airBaltic bija kārtējais rekorda gads, un mēs paplašinājām savu darbību, vienlaikus saglabājot augstu pakalpojumu sniegšanas līmeni un pasaulē vadošus punktualitātes rādītājus. Pasažieri var uz mums paļauties."

OAG vecākais analītiķis Džons Grants (John Grant) uzsver: "airBaltic turpina uzrādīt labākos punktualitātes rādītājus starp visām Eiropā bāzētajām lidsabiedrībām, sasniedzot ļoti cienījamu punktualitātes rādītāju 89,17% apmērā, kas tai pasaules reitingā nodrošina otro vietu. Jebkuras lidsabiedrības spēja konsekventi sasniegt līmeni, kādu pēdējos četros gados sasniegusi airBaltic, atspoguļo uzņēmuma koncentrēšanos uz šo svarīgo rādītāju, jo sevišķi laikā, kad tā kļuvusi par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas uzsākusi lidojumus ar Airbus A220-300 lidmašīnām.”

OAG apkopotie dati liecina, ka airBaltic pērn sasniegusi punktualitātes rādītāju 89,17% apmērā lidojumos, kas savieno Baltijas valstis ar galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Tas nozīmē, ka vairāk nekā 89 no 100 airBaltic reisiem 2018. gadā savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā. 

Viss OAG punktualitātes rādītāju saraksts atrodams šeit: https://bit.ly/2GPL1Ht.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu. Papildus tam airBaltic iepazīstinājusi ar trīs jauniem galamērķiem nākamajā vasarā no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu. Alise Briede

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts