Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.11.2017

airBaltic atzīmē pirmās CS300 lidmašīnas gada jubileju


Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 2017.gada 30.novembrī, atzīmē viena gada jubileju kopš pirmā CS300 lidmašīna ar reģistrācijas numuru YL-CSA no Mirabelas-Monreālas ieradās Rīgā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „CS300 lidmašīnu pievienošanās flotei veido airBaltic nākotni. Mēs redzam, ka aizvien vairāk pasažieru izvēlas ceļot ar mums, ungada laikā airBaltic maršruta karte ir papildināta ar 20 jauniem maršrutiem. CS300 uzrāda ļoti labus darbības rezultātus, degvielas ekonomiju un nodrošina ērtības gan pasažieriem, gan apkalpei.”

airBaltic komerciālos lidojumus ar pirmo CS300 lidmašīnu uzsāka 2016. gada 14. decembrī. Ar pirmo Bombardier CS300 lidmašīnuairBaltic gada laikā pārvadājusi vairāk nekā 150000 pasažierus. Līdz šim airBaltic ar CS300 YL-CSA veikusi vairāk nekā 1328 lidojumus un nolidojusi vairāk nekā 3374 stundas.

Šobrīd airBaltic flotē ir septiņas Bombardier CS300 lidmašīnas no kopumā 20 pasūtītajiem lidaparātiem, kurus lidsabiedrība plāno saņemt līdz 2019. gada beigām. 2021.gadā, kad airBaltic floti veidos tikai Bombardier lidaparāti, tā būs viena no jaunākajām reaktīvo lidmašīnu flotēm Eiropā. 

airBaltic šobrīd veic lidojumus ar CS300 tādos iecienītos maršrutos kā Amsterdama, Barselona, Roma, Londona, Parīze un citos. Papildus tam airBaltic sadarbībā ar EtihadAirways 2017. gada 29. oktobrī uzsāka garākos tiešos lidojumus ar CS300 jaunā maršrutā no Rīgas uz Abū Dabī.

Jaunajās CS300 lidmašīnās kopumā ir 145 sēdvietas, un tās nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā lielāki logi, platāki sēdekļi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunās lidmašīnas ir arī ievērojami klusākas – to trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tās ir pasaulē videi draudzīgākās komerciālās lidmašīnas, jo CS300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas par attiecīgi 20% un 50%.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem, piedāvājot ērtus savienojumus uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.


Alise Briede

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts