Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

17.01.2019

airBaltic 2018. gadā pārvadājis rekordlielu pasažieru skaitu – 4,1 miljonu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2018. gadā pārvadājusi 4 135 711 pasažierus jeb par 17% vairāk nekā pirms gada uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā. 2018. gadā pārvadāto pasažieru skaits ir visu laiku lielākais lidsabiedrības vēsturē.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Mūsu lidsabiedrībai ir spēcīgs un efektīvs hibrīda biznesa modelis, lojāli pasažieri un uzcītīgi darbinieki. Papildus tam, saņemot jaunās lidmašīnas, mēs spējām pērn turpināt mūsu ilgtspējīgo izaugsmi un izveidot spēcīguspamatus panākumiem nākotnē."

"2019. gadā mēs turpināsim augt, atklājot vismaz sešus jaunus maršrutus un palielinot pieejamo sēdvietu skaitu uz citiem galamērķiem. No Rīgas mēs sāksim lidojumus uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu. airBaltic turpinās palielināt klātbūtni arī Tallinā, sākot lidojumus uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu," piebilst Martins Gauss.

2018. gadā airBaltic veica 56 261 lidojumu jeb par 12% vairāk nekā pirms gada. Vietu piepildījums lidmašīnās pērn bija 75%.


2019. gada 3. janvārī tika paziņots, ka airBaltic saglabājusi savu Eiropā punktuālākās lidsabiedrības statusu, kā arī atzīta par otru punktuālāko pasaulē, vadoties pēc OAG analītiķu datiem, kuri apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par vairāk nekā 58 miljoniem reisu 2018. gadā, lai izveidotu pasaulē lielāko lidsabiedrību un lidostu punktualitātes reitingu. airBaltic globālo punktualitātes rādītāju sarakstu augšgalā atrodas jau pēdējos piecus gadus.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu. Papildus tam airBalticiepazīstinājusi ar trīs jauniem galamērķiem nākamajā vasarā no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu. 
Alise Briede

  

Vēl ziņas

Eksperti: Latvijā būtu jāveicina bioloģiskās pārtikas ražošana un patēriņš
Birštonas kūrorts karantīnas laikā piedāvā apvienot attālināto darbu un atpūtu
Liepājas uzņēmums “Tiamo grupa” atver vēl vienu Čili Pizza Rīgā
Uzturs ārpus mājas un maltīšu regularitāte – pētījumā noskaidroti galvenie bērnu uztura izaicinājumi
Latvijā radīts rets džins – smiltsērkšķu Cross Keys Gin


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts