Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.09.2011

Aicina pieteikties uzņēmumu kopstendam izstādē "Prodekspo 2012"

Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūts (LVAEI) līdz š.g. 31.oktobrim aicina pieteikties pārtikas nozares uzņēmumus dalībai Latvijas uzņēmumu kopstendā lielākajā profesionālajā pārtikas izstādē Krievijā un NVS valstīs – PRODEXPO 2012 un saņemt līdzfinansējumu.

PRODEXPO 2012 no 2012.gada 13. līdz 17.februārim norisināsies Ekspocentrā, Maskavā, Krievijā.

LVAEI un LR Zemkopības ministrija, īstenojot programmu par atbalstu tirgus veicināšanai ar mērķi palielināt un diversificēt Latvijas lauksaimniecības un pārtikas preču eksportu piedāvā līdzfinansējumu dalībai Latvijas kopstendā.

Kopstenda nodrošinājums un aprīkojums:

LVAEI ir rezervējusi vietu Latvijas uzņēmumu kopsstendam ar kopējo plātību 160 m2.

LVAEI, ņemot vērā kopējo pieejamo platību un nepārsniedzot to, nodrošina izstādes dalībniekus ar līdzfinansējumu līdz 50% neaprīkotas platības maksai, kas vienam izstādes dalībniekam nepārsniedz 18 m2. Katram izstādes dalībniekam tiek nodrošināts kopīgs un vienots, pilnībā aprīkots stends - dizains, būve, stenda iekārtojums, produktu paraugu transportēšana.

Izmaksas:
Neaprīkotas platības viena kvadrātmetra cena ir LVL 349.29. Minimālā laukuma platība – 9m2;

Reģistrācijas maksa LVL 340.86

Papildus informācija – LVAEI mājas lapā www.lvaei.lv

Par izstādi: Kopējā izstādes platība sastāda 85 000 kv.m., 2011.gadā piedalījās 2000 dalībnieku no 55 pasaules valstīm. PRODEXPO ir lielākā profesionālā izstāde Krievijā un NVS valstīs pārtikas jomā. Katru gadu PRODEXPO apmeklē desmitiem tūkstošiem speciālistu un patērētāju, kuri izstādes stendos saņem kompetentu informāciju par ekonomiku, komerciju un mārketingu. Lai paaugstinātu komerciālās darbības efektivitāti uz gadatirgu tiek aicināti reģionālo tirdzniecības un rūpniecības organizāciju pārstāvji. Tas palīdz efektīvāk regulēt eksporta – importa pārtikas, izejvielu un investīciju plūsmu pārstrādes un tirdzniecības sfērā, kā arī maksimāli samazināt preces ceļu no ražotāja līdz patērētājam. PRODEXPO ir svarīgs instruments, kas palīdz attīstīties pārtikas ražošanai un pārstrādes rūpniecībai, nodrošinot piesātināto pārtikas nozares tirgu ar kvalitatīvu un daudzveidīgu produkciju. Šī izstāde ir viens no iespaidīgākajiem pārtikas forumiem Krievijā un Austrumeiropā. Sīkāku informāciju par izstādi iespējams saņemt izstāžu rīkotājsabiedrības mājas lapā: http://prod-expo.ru/.

 

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts