Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.01.2012

Absolut Vodka Invite 2012 uzvar Andris Noreiķis

Šā gada 19.janvārī, restorānā Eksports (Andrejostā, Eksporta ielā 1A) norisinājās prestižais bārmeņu konkurss - Absolut Vodka Invite 2012, kuru rīkoja Pernod Ricard Latvija sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju. Par šī konkursa uzvarētāju kļuva Andris Noreiķis, 2.vietā Pēteris Repečko un 3.vietā vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Zane Dūšele :) Apsveicam un novēlam veiksmi Finālā Zviedrijā, kur dalībnieki dosies marta sākumā.

Absolut Vodka Invite 2012 bija ļoti īpašs un komplicēts bārmeņu konkurss, kurā piedalījās tikai paši prasmīgākie un zināmākie Latvijas bārmeņi, tādi kā Andris Noreiķis, Andris Reizenbergs, Inguss Reizenbergs, Deniss Smirnovs, Oļegs Hindogins, Māris Gerāns, Gvido Elksnis, Staņislavs Jonāns, Zane Dūšele, Lauris Leitis, Pēteris Repečko un Māris Rudzītis.

Konkurss norisinājās 3 daļās un katra no daļām bija īpaša. Konkursa pirmajā daļā tika noskaidrotas zināšanas teorijā, kur bija jāatbild uz ļoti sarežģītiem 20 jautājumiem par Absolut, par kokteiļiem un dzērienu vēsturi.

Konkursa otrajā daļā ar nosaukumu Sensory, izmantojot tikai smaržas un garšas maņas orgānus, bija jāatpazīst iepriekš nezināmi klasiskie kokteiļi, 2 garšvielas un pieci iepriekš nezināmi destilāti. Ar šo uzdevumu tika galā daudz bārmeņi, taču dažiem tas sagādāja grūtības.

Trešajā daļā sekoja Creative Mixing, kur dalībnieki, iedvesmojoties no mūzikas, gatavoja pašu izdomātas divas kreatīvo kokteiļu receptes. Šeit bija iespēja pārliecināties par interesanto, dažādo bārmeņu mūzikas gaumi un unikāliem, kreatīviem kokteiļiem un to dekorācijām :)

Konkursu vērtēja kompetenta žūrija: Raitis Akerblūms- Latvijas Bārmeņu Federācijas prezidents, Jānis Kaļķis - Viens no vadošākajiem Latvijas vīnziņiem, Bjorns Olssons- Absolut Vodka brenda vēstnieks un Aigars Grāvers – mūziķis.

Avots: Bartending.lv

  

Vēl ziņas

Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!
Kā pareizi un droši pagatavot Līgo svētku maltīti uz ugunskura: praktiski padomi un receptes
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts