Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.01.2012

Absolut Vodka Invite 2012 jau 19.janvārī

Šā gada 19.janvārī, no plkst. 12:00 restorānā Eksports (Andrejostā, Eksporta ielā 1A)  norisināsies prestižs bārmeņu konkurss - Absolut Vodka Invite 2012, kuru rīko Pernod Ricard Latvija sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju. Šis ir ļoti īpašs un komplicēts bārmeņu konkurss, kurā piedalīsies tikai paši prasmīgākie un zināmākie Latvijas bārmeņi.

Konkursā piedalīsies: Andris Noreiķis, Andris Reizenbergs, Inguss Reizenbergs, Deniss Smirnovs, Oļegs Hindogins, Māris Gerāns, Gvido Elksnis, Staņislavs Jonāns, Zane Dūšele, Lauris Leitis, Andrejs Seņins, Mārtiņš Janne Jannovs, Pēteris Repečko, Rihards Onzuls un Māris Rudzītis.

Konkurss norisināsies 3 daļās, kur katra no daļām būs īpaša un tajā tiks noskaidrotas zināšanas gan teorijā par Absolut, par kokteiļiem, dzērienu vēsturi, kā arī kokteiļu pagatavošanas īpatnībām.

Absolut Vodka Invite 2012 norisināsies sekojošā secībā:

Sensory- izmantojot tikai smaržas un garšas maņas orgānus jāatpazīst iepriekš nezināmi klasiskie kokteiļi, garšvielas un pieci iepriekš nezināmi destilāti;

Knowlege – rakstisks tests no 18 jautājumiem;

Creative Mixing  -  dalībniekiem ir jāizveido divas kreatīvo kokteiļu receptes,  iedvesmojoties no mūzikas un konkrēti no kāda no  mūzikas stiliem (jazz, disco, hip-hop, soul, pop un rock).

Konkursu vērtēs kompetenta žūrija: Raitis Akerblūms- Latvijas Bārmeņu Federācijas prezidents, Jānis Kaļķis - Viens no vadošākajiem Latvijas vīnziņiem, Bjorns Olssons- Absolut Vodka brenda vēstnieks un Aigars Grāvers – mūziķis.Latvijas Bārmeņu Federācija

  

Vēl ziņas

Vīna gatavošana Kvevros – tradīcija izkopta jau 8000 gadus
Uz Ziemassvētkiem laiž klajā īpašu Rīgas Melno Balzamu ar šokolādes un piparmētru garšu
Eksperti: Latvijā būtu jāveicina bioloģiskās pārtikas ražošana un patēriņš
Birštonas kūrorts karantīnas laikā piedāvā apvienot attālināto darbu un atpūtu
Liepājas uzņēmums “Tiamo grupa” atver vēl vienu Čili Pizza Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts