Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

05.01.2018

83. starptautiskā pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības produktu izstāde-gadatirgus Berlīnē


No 19.-28. janvārim notiks Zaļā nedēļā Berlīnē - 83. starptautiskā pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības produktu izstāde-gadatirgus

Grüne Woche Berlin / Zaļā nedēļa
www.gruenewoche.de

19. - 28. janvāris 2018.g.

Berlīnes Zaļā nedēļa notiek ik gadu janvārī - jau kopš 1926. gada. Vērienīgajā izstādē iepazīsiet daudzu pasaules valstu īpašos pārtikas produktus, tradīcijas un kultūru.

2017. gada izstādes statistika:
- 1.614 dalībnieki no 67 valstīm
- izstādes platība: 118.000 m²;
- apmeklētāju skaits: 400.000, t. sk. 90 000 nozares speciālisti.
2018. gada izstādes partnervalsts ir Bulgārija. 

Aicinām apmeklēt Latvijas uzņēmumu kopstendu (halle 8.2 / 103), ko organizē Zemkopības ministrija un Agroresursu un Ekonomikas institūts un uzņēmuma Ilgezeem stendu (halle 18/106). 
 
Messe Berlin pārstāvniecībā ir iespēja iegādāties biļetes par iepriekšpārdošanas cenām.

Nozares speciālistiem:
- biļete 1 dienai, pērkot pie mums, maksā 16 EUR (pērkot internetā, sk. mājaslapu vai kasē, cena 20 EUR), biļete 3 dienām maksā 24 EUR (cena internetā vai kasē 30 EUR), biļete visām dienām maksā 44 EUR (cena internetā vai kasē 55 EUR); cenā iekļauta maksa par garderobi,
Ar šādu ieejas karti garderobe un bagāžas novietošana - bez maksas, ir pieejamas autostāvvietas ICC, kā arī varat mērķtiecīgi plānot savu apmeklējumu, vienojoties par tikšanos ar Jums interesantiem izstādes dalībniekiem izstādes mājaslapā Virtual Marketplace. Sk. arī pasākumu programmu nozares speciālistiem. Ieeja: halle 7, City Cube tuvumā, kā arī citas ieejas.

No 18. līdz 20. janvārim notiks ikgadējais starptautiskais pārtikas un lauksaimniecības forums www.gffa-berlin.de. Reģistrējoties dalībai forumā līdz 12. janvārim, ir iespēja tikties ar Jums interesantiem uzņēmumiem kontaktbiržā un pieteikties pasākumiem.

Nozares speciālisti tiek gaidīti Zaļās nedēļas Profesionālajā centrā Maršala namā (Marshallhaus) Messe Berlin teritorijā – šeit tiek organizēti tieši kontakti ar ražotājiem no Vācijas u.c.

Privātiem izstādes apmeklētājiem:
- 1 dienas biļete maksā 12 EUR (pērkot internetā vai kasē, cena 15 EUR), ieejas biļete visām dienām maksā 34 EUR (pērkot internetā vai kasē, cena 42 EUR)

Ieejas biļetes skolēniem un studentiem par izdevīgāku cenu iegādājamas tikai kasē uz vietas Berlīnē un maksā 10 EUR.

Vairāk informācijas: sk. mājaslapā, par braucienu varat jautāt arī tūrisma aģentūrā Latvia Tours, Inga Freiberga, tel. T: +371 67085047, e-pasts: inga.freiberga@latviatours.lv, aģentūrā Globe, Evija Slinčaka, evija@globe.lv, tel. 67228026 u.c. tūrisma aģentūrās.Maija Pāvila
Messe Berlin GmbH pārstāvniecība Latvijā 


  

Vēl ziņas

Vegāniem draudzīga konditoreja
No Lisabonas līdz Tallinai – top pasaules pilsētas attālinātajam darbam
Aptaujā atklājās- hotdogs ir iecienīta ātrā uzkoda jauniešu vidū
17. Oktobris - 30. Oktobris Rudens Rīgas restorānu nedēļa
Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts