Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.05.2019

7. augustā festivāla Summertime ietvaros Jūrmalā uzstāsies Emīrs Kusturica


Emīrs Kusturica kopā ar The No Smoking Orchestra uzstāsies Jūrmalā 7. augustā, starptautiska jubilejas festivāla Summertime – aicina Inese Galante ietvaros. Šajā vakarā leģendārais Serbijas mūziķis un kinorežisors izpildīs karstasinīgu mūzikas salikumu, kas piepildīs Dzintaru koncertzāli ar rokenrolu, Balkānu pank-roku, folk-džezu, čigānu motīviem, turku maršu un Āzijas melodijām.

Kusturica– mūsu laikmeta varonis, ar kuru nav nepieciešama īpaša iepazīstināšana. Viņa milzīgais talants un netradicionālais skatījums uz pasauli ir izteikts ne tikai viņa radītajās filmās, tādās pasaules kino pērlēs kā Čigānu laiks, Melnais kaķis, baltais kaķis, Dzīve kā brīnums un citās, bet arī viņa unikālajā kolorītajā mūzikā, kurai raksturīgs mākslinieka kultūras mantojuma enerģiskais skanējums.

“Visas manas darbības noved pie viena – vēlmes piederēt pašam sev un rīkoties saskaņā ar sirdsapziņas gribu. Es dzīvoju par prieku sev un daru to, kas man sagādā labas emocijas – kino un mūzika, turklāt es nekad neapstājos pie sasniegtā. Tā man ir nepieciešamība nemitīgi paaugstināt savu latiņu, izvirzīt arvien jaunas vēlmes un vajadzības. Ja mēs kaut ko ļoti vēlamies, tad visa pasaule darbosies par labu mūsu veiksmei,” stāsta dienvidslāvu ģēnijs Emīrs Kusturica.

Ar savu darbību Kusturica nodod savas dzimtenes kultūras kodu pārējai pasaulei. Balkānu kolorītu, kam raksturīga plaša sirds un spēja patiesi līksmot, brīvības mīlestība un gara stiprums –ir lemts piedzīvot miljoniem fanu visā pasaulē, pateicoties Kusturicas neordinārajai personībai un viņa apburošajiem koncertiem, kurus sniedz kopā ar The No Smoking Orchestra. Kusturica šajā ansamblī spēlē basģitāru un reizēm uzstājas arī kā solists.

Festivāla Summertime – aicina Inese Galante viesus 7. augustā pārklās Balkānu enerģētikai raksturīgais pozitīvisma vilnis – Emīra Kusturicas un The No Smoking Orchestra koncertā Dzintaru koncertzālē.

Biļetes uz festivālu Summertime – aicina Inese Galante pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.bilesuparadize.lv. 
Vairāk informācijas par festivāla programmu atradīsiet mājas lapā www.festivalsummertime.com.

***
Emīra Kusturicas&The No Smoking Orchestra mūzika:
Djinji Dinji Bubamara - Emir Kusturica
Emir Kusturica&The No Smoking Orchestra - Unza Unza Time
 
Emir Kusturica&The No Smoking Orchestra - Przystanek Woodstock LIVE Festivālu atbalsta: Jūrmalas pilsētas dome, A/S “Gaso”, SIA “LDzCargo”, Rīgas brīvosta, t/c “Spice”, Viktora Tihonova advokātu birojs, SIA “East-WestTransit”, valsts akciju sabiedrība “Latvijas Pasts”, viesnīca “Semara HHotel Lielupe”, Pure Chocolate, Venden, dzirkstošais vīns “Rīgas Prestige Cuvée”, radio “Lounge FM 99,5”, izdevniecība “Rīgas viļņi”, žurnāls “Una”, žurnāls “Люблю”, žurnāls “L’Officiel Baltics”, Latvijas radio 3, žurnāls “Titanium”, žurnāls “VIP Lounge”, žurnāls “RigaThisWeek”, žurnāls “Открытый город”, nacionālā informācijas aģentūra LETA, ziņu portāls Tvnet.lv, avīze “Neatkarīgā rīta avīze”, interneta-žurnāls brunch.lv.Galerija

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts