Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.09.2019

4. septembrī Ķīpsalā sāksies starptautiskā pārtikas izstāde Riga Food 2019

4. septembrī sāksies un līdz 7. septembrim Ķīpsalā norisināsies Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares pasākums – izstāde “Riga Food 2019”, kas vienkopus pulcēs profesionāļus un gardēžus no visas pasaules.

Izstādes oficiālā atklāšanas ceremoniju, kas notiks 4. septembrī plkst. 11.00 halles Nr. 2 balkonā (semināru zālē Nr. 3). 

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Kaspars Gerhards, Latvijas Zemkopības ministrs; 
Juris Radzevičs, Rīgas pilsētas izpilddirektors;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Rolands Nežborts, Riga Food vadītājs.

Uzreiz pēc Riga Food 2019 atklāšanas ceremonijas, plkst. 11.30 tiks apbalvoti izcilas kvalitātes pārtikas produktu – piena, maizes un medus – konkursu uzvarētāji. Labākie saņems Riga Food medaļas. 

Maizes popularizētāja, visvairāk rakstošā žurnālista par un ap maizi apbalvošana
Šogad pirmo reizi Latvijas Maiznieku biedrība kopā ar Riga Food suminās žurnālistus, kuri ir visvairāk rakstījuši par maizi un tās vērtību. Bet tikai viens saņems galveno balvu – garšas piedzīvojumu kopā ar maizniekiem Spānijā. Maizes popularizētāja, visvairāk par un ap maizi rakstošā žurnālista apbalvošana notiks uzreiz pēc izcilas kvalitātes pārtikas produktu apbalvošanas. 

Detalizēta izstādes programma: www.bt1.lv/rigafood/visit.php#events

No lietišķiem kontaktiem līdz gastronomiskiem baudījumiem! 
Riga Food ir nozīmīgs pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kur ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī piedalītos biznesa pasākumos un profesionāļu konkursos. Izstādes piedāvājumā būs gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu, semināru un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

Riga Food 2019 piedalīsies vairāk nekā 700 uzņēmumu no vismaz 37 valstīm. Pirmo reizi izstādē būs uzņēmumi no Baškortostānas, Lielbritānijas un Rumānijas! Šogad izstādē būs apskatāmi 16 kopstendi – Baltkrievijas, Čehijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Meksikas, Latvijas, Lietuvas, Kanādas, Uzbekistānas,  Polijas, Ukrainas un Hersonas apgabala, Krievijas: Baškortostānas, Tulas apgabala un Altaja novada.

Riga Food rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, Agroresursu un ekonomikas institūtu, Latvijas Tehnoloģisko centru, EEN Latvija, Pavāru klubu, Diplomatic Economic Club Latvia u. c.

Vairāk par izstādi un pasākumu programmu skatiet: www.rigafood.lv
Sekojiet „Riga Food” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: facebook.com/rigafood 

Izstādes darba laiks:
4. septembris  10.00–18.00 (Profesionāļu diena)
5.–6. septembris 10.00–19.00
7. septembris  10.00–17.00


Inese Libere

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts