Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.10.2015

3. novembrī notiks “Latvijas augļu un ogu vīna skate 2015”

3. novembrī plkst 18:30 restorānā «Bibliotēka Nr.1 restorāns» Tērbatas ielā 2 pirmo reizi Latvijā notiks vadošo Latvijas vīndaru ražojumu degustācija “Latvijas augļu un ogu vīna skate 2015”.
Pasākumā būs iespēja tikties ar vīndariem un nodegustēt vairāk nekā 80 augļu un ogu vīnu un sidru šķirnes. Skates laikā gaidāmas arī vairākas aktivitātes, tostarp ikviens būs aicināts  nobalsot par labāko vīnu!

“Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2015” piedāvātie augļu un ogu vīni un sidri tapuši no Latvijā audzētiem augļiem un ogām, kā arī pagatavoti pēc profesionālām vīna darīšanas metodēm un paaudzēs nodotām zināšanām. 

“Latvijas augļu un ogu vīna skates 2015” dalībnieki regulāri pilnveido savas vīndaru prasmes, ko pierāda arī prakse – vairumam no vīndariem ir atzīstamas godalgas un tituli. 

Organizējot šo pasākumu, Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrība vēlas popularizēt kvalitatīva augļu un ogu vīna gatavošanu, salīdzināt tirgū piedāvāto augļu un ogu vīnu kvalitāti, informēt patērētāju par piedāvājumā esošiem vīniem, kā arī izvērtēt vietējā vīnmateriāla potenciālu augstvērtīga produkta iegūšanai. 

“Ar šo vīna skati mēs centīsimies vīna cienītājus un interesentus iepazīstināt ar čaklākajiem Latvijas augļu un ogu vīna darītājiem, kuri ir izcili savā meistarībā. Apbrīnojams ir viņu darbs, ko roku rokā pavada pacietība, centība un ticība savam rezultātam. 

Latvija ir bagāta ar savām dabas veltēm, tāpēc šo cilvēku darbs, kurā tiek izmantoti tikai Latvijas labumi, ir nenovērtējams un tikai atbalstāms,” par vīna skates ideju runā  Latvijas vīnkopju un vīndaru biedrības valdes loceklis Ričards Ivanovs. 

Šī gada “Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2015” piedalīsies sekojošas vīna darītavas un vīndari: Vīna ceļš (SIA Vīns.lv, Normunds Labrencis); Saules Veltes (SIA Popers, Raitis Mačiņš); Mr.Plūme (SIA Jumpravas Sidrs, Māris Plūme); Smilškalni (ZS Smilškalni, Alvils Elksnis); Vējkalnietis (SIA Vējkalnietis, Varis Baņģieris); Muižas Vīns (IK Cremon 6, Jānis Mikāns); Līgatnes Vīna Darītava (SIA Līgatnes vīna darītava, Ainārs Vanags); Sabiles Sidrs (SIA Kroņstrauts, Baiba Circene); Durbes Veltes (SIA Evi&Jo, Evija Kopštāle); Aizputes Vīna Darītava (SIA Aizputes vīna darītava, Mārtiņš Sants); ABAVAS Vīna Darītava (SIA Abavas dārzi, Mārtiņš Barkāns).

Ieejas kartes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs vai www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena: 18 eiro.  Ieejas karšu skaits ir ierobežots. Ieeja no 18 gadiem.  Cenā ietilpst  degustēšana un buklets, kurā apkopota informācija  par visiem skates dalībniekiem. 

Pasākumu organizē Latvijas vīnkopju un vīndaru biedrība. 


Ričards Ivanovs 
Foto: Mārtiņš Sants

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts