Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.09.2015

28. oktobrī Lietuvā notiks"BALTIC CONNECTING 2015”

Sarīkojums “Baltic Connecting”, kurš savulaik tika iedibināts ar lielu iniciatīvu no Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) puses, norisināsies jau devīto reizi. Tā mērķis ir popularizēt Baltijas valstu tūrisma piedāvājumu Eiropas un citu pasaules valstu nozares profesionāļu vidū, dot iespēju dibināt profesionālus kontaktus un risināt lietišķas sarunas.

TAVA tūrisma mārketinga vecākā eksperte Egita Kļaviņa atzīst: “Tā būs laba iespēja uz sarīkojumu uzaicinātājiem tūrisma operatoriem un aģentiem tuvāk iepazīt Baltiju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.  Mūsu tūrisma piedāvājums kļūst arvien bagātāks, un mums ir ko ciemiņiem parādīt.”

28. oktobrī Lietuvas izstāžu centrā “Litexpo” plānotas Baltijas valstu prezentācijas un kontaktbirža. Visu trīs Baltijas valstu tūrisma speciālisti iepazīstinās sarīkojuma dalībniekus ar savu tūrisma piedāvājumu, populārākajiem tūrisma objektiem un svarīgākajām nozares aktualitātēm.

Kontaktbiržas laikā ārvalstu tūrisma operatori un aģenti tiksies pie sarunu galdiem ar potenciālajiem Baltijas kolēģiem.

Par tradicionālu sarīkojuma “Baltic Connecting” sastāvdaļu kļuvuši iepazīšanās braucieni, kas dod iespēju ārvalstu viesiem iepazīties ar Baltijas tūrisma produktiem klātienē. Šai reizē pasākuma organizatore Lietuva ciemiņiem sagatavojusi divas iepazīšanās tūres, bet mūsu valsts, tāpat kā Igaunija, – vienu.

TAVA ciemiņus vedīs uz Zemgali un Rīgu. Latvijas pusei tā būs izdevība izrādīt savu bagātību un viesmīlību un pārliecināt ārvalstu tūrisma operatorus un aģentus par mūsu valsti kā galamērķi, kuru var droši ieteikt saviem klientiem.

Sarīkojumu “Baltic Connecting” ciešā sadarbībā organizē Baltijas nacionālās tūrisma organizācijas - TAVA, Igaunijas Tūrisma padome un Lietuvas Tūrisma departaments.  

“Baltic Connecting 2015” atbalstījis Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

 Inta Briede  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts