Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.10.2018

27. oktobrī Kandavā notiks Kafijas un Tējas svētki

Valsts simtgades svinēšanas festivāls Latvijas Goda aplis 27. oktobrī viesosies Kandavā, kur notiks Kafijas un tējas svētki.
Pasākumu programma sāksies plkst. 12 pilsētas kultūras namā ar  profesionālu baristu paraugdemonstrējumu.

Dalībnieku vidū būs grauzdētavas Kalve Coffee līdzīpašnieks un pērnā gada Latvijas baristu čempionāta uzvarētājs Raimonds Zadvornovs, kā arī tirdzniecības centra Galleria Riga terasē izveidotās koncepta kafejnīcas Herbārijs idejas līdzautors un vadītājs, foruma Let's Talk Taste organizētājs Arvis Zēmanis. Būs iespēja piedalīties arī kapingā jeb dažādu valstu kafiju izgaršošanā.

Tējas zālē pulksten 12 notiks tikšanās ar tējas guru no Cēsīm Juriju Podusovu, kuras laikā tiks runāts tieši par Latvijas tējām. 

No plkst. 12 būs atvērta  galerija Vējspārns, kur notiks relaksējošs 20. - 30. gadu mākslinieciskās noskaņas pasākums Kafija, dzeja, mūzika un uzstāsies jauktais vokālais ansamblis DoReMi, bet kamīnistabā būs sācies "Aklais randiņš ar...". Šoreiz katram būs iespēja iepazīties ar kādu grāmatu.

Plkst. 13 Tējas zālē notiks tikšanās ar Zani Gustu, kura stāstīs visu par un ap lavandām un to audzēšanu, bet plkst. 14 notiks Ķīnas tējas rituāls, ko vadīs Jurijs Podusovs. 

Kafijas zālē plkst. 14 sāksies komandu erudīcijas spēle Par un ap kafiju un tēju.

No plkst. 12 līdz 15 svētku programmu piedāvās arī Kandavas novada muzejs. Tā traktierī Pie melnā kuiļa būs iespēja nogaršot Kandavas ozolzīļu kafiju.


Ieeja visos svētku pasākumos kultūras namā un novada muzejā, izņemot koncertu, - Eur 3. Bērniem līdz 12 gadu vecumam - bez maksas.

Atsevišķa svētku programma notiks arī Kandavas promenādē, kur no pulksten 12 darbosies vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņš, norisināsies ozolzīļu vākšanas akcija "Dāvana meža dzīvniekiem", būs iespēja piedalīties arī orientēšanās spēlē "Kafijas un tējas serpentīns", mednieku spēlēs "Senie mednieki" un "Nažu mešana", kā arī nodegustēt "Jumtotavas" gardumus – tējas ar dažādiem "jumtiņiem".

Pulksten 18 festivāls "Latvijas Goda aplis" piedāvās izbaudīt īpašu uz Pulvertoņa sienas projicētu audiovizuālo fantāzijas lidojumu "Reiz Kandavā".


Vairāk šeit

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts