Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.06.2016

22. jūnijā nakts tirgus Kalnciema kvartālā

Kalnciema kvartālā sen nebijusi atgriešanās – nakts tirgus! Šoreiz nakts tirgus norisināsies, sagaidot Saulgriežus kopā ar suitu sievām no Alsungas trešdien, 22. jūnijā, no plkst. 16.00 līdz 23.00. 

Tirgū būs atrodami gardākie un oriģinālākie svētku labumi ne tikai no Alsungas, bet no visas Latvijas, bet suitu sievas būs sarūpējušas saulgriežu ielīgošanas dziesmas, rotaļas un zāļu darbnīcas, kas palīdzēs sagatavoties Līgo svētku svinībām.

Nakts tirgus ir sena Kalnciema kvartāla tradīcija, ar kuru aizsākās iecienītie sestdienu tirdziņi. Šogad nakts tirgus tiks atdzīvināts Suitu nakts tirgū, kur visa vakara garumā no plkst. 16.00 līdz pat saulrieta stundai plkst. 23.00 būs tirgotāji no visas Latvijas, kas būs sagatavojuši labāko un gardāko Jāņu mielastam, bet saposties un rotāties svētkiem palīdzēs amatnieku darinājumi tradicionālās un tautiskās noskaņās. 

Kā jau ierasts Kalnciema kvartāla tirgū, būs sarūpēti arī mūsdienīgi risinājumi iedvesmojošākiem Saulgriežiem, piemēram, būs iespējams tikt pie sava hennas tetovējuma ar latvju zīmēm vai rotāties tradicionālos tērpos mūsdienīgās apdarēs. Paralēli tirgum par Saulgriežu noskaņu parūpēsies suitu sievu ielīgošanas dziesmas, rotaļas un zāļu darbnīcas.

NAKTS TIRGUS PROGRAMMĀ:

16:00 – 23:00 ZĀĻU TIRGUS
Zāļu tirgū ieradīsies tirgotāji no Alsungas novada ar svaigiem labumiem: pašceptu maizi, sklandraušiem, koču un amatnieku darinājumiem, kā arī tirgotāji no visas Latvijas ar Saulgriežu svētkiem sarūpētām precēm. Būs Jāņu nakts zāles, pļavu ziedi, lapas, vainagi. Vainagi tiks pīti arī uz vietas, un ikviens varēs piedalīties ziedu un zāļu radošajā darbnīcā, gatavojoties 23. jūnija svinībām.

18:00 – 22:00 SUITU NAKTS SADZIEDĀŠANĀS
Katras stundas sākumā (plkst. 18:00, 19:00, 20:00, 21:00) uz Kalnciema kvartāla brīvdabas skatuves uzstāsies Suitu sievas no Alsungas, kas dziedās saulgriežu dziesmas un ziņģes. Bērniem būs iespēja doties ielīgošanas rotaļās!


Pasākuma norises vieta - Kalnciema kvartāls, Kalnciema iela 35, Rīga.
Ieeja - bez maksas!


  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts