Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.08.2017

2. augustā, Rīgā notiks Politiskā mārketinga forums

Jau rīt, 2. augustā, Biznesa augstskolā Turība pirmo reizi norisināsies Politiskā mārketinga forums, kas pulcēs zinātniekus un citus politiskās domas ekspertus no 14 valstīm. Aicināts piedalīties ikviens, kam interesē politika, komunikācija un sabiedrības vadība.

Politiskā mārketinga forums norisināsies no šī gada 2.- 5. augustam.2., 3., un 5. augustā forums notiks Biznesa augstskolā Turība,Rīgā, Graudu ielā 68, bet 4. augustā - Līgatnes Slepenajā padomju bunkurā un rehabilitācijas centrā. Foruma darbība 2.augustā ir no plkst. 13.30 līdz plkst. 17.00, 3. un 5.augustā sākums - plkst. 9.30, savukārt 4.augustā - plkst. 11.00. 

Politiskā mārketinga forumu organizē Biznesa augstskolasTurība Komunikācijas fakultāte un Latvijas Pašvaldību savienība ar Frīdriha Eberta fonda atbalstu.

Ar aktuāliem pētījumiem uzstāsies 30 zinātnieki no visas pasaules, parstāvot ASV, Latviju, Krieviju, Lietuvu, Igauniju, Turciju, Rumāniju, Zviedriju, Indiju, Ēģipti, Gruziju, Tadžikistānu, Poliju un Beļģiju. Foruma darba valoda ir angļu.

Politiskā mārketinga forumuatklās vairāki politiskās arēnas pārstāvji, tai skaitā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis un Latvijas Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja vadītājs Juris Vīgulis.

Nozīmīgākais viesis ir profesors Driehausas biznesa koledžas (Driehaus Collegeof Business) profesors (DePaul University, ASV) un Politiskā mārketinga žurnāla dibinātājs un galvenais redaktors Brūss I. Ņūmens (Bruce I. Newman). Ņūmens stāstīs par savu pētujumu: "Trampa stratēģiskā virzība: pastāvīga zīmola identitātes saglabāšana neatkarīgi no tirgus situācijas".

Jautājumi, ko risinās foruma runas personas, būs Trampa fenomens un iespējamā turpmākā rīcība, mediju izmantošanas iespējas vēlēšanu kampaņās, politisko skandālu ietekme uz vēlēšanu rezultātiem,ko likt pretī Krievijas propagandai, kāpēc postpadomju telpā nesekmējas politiskais dialogs, kādi ir jaunākie mārketinga instrumenti vēlēšanu cīņā, kā pārvarēt starpkultūru komunikācijas barjeras un sadzīvot ar migrāciju un citi aktuāli jautājumi.

Politiskā mārketinga forums ir bezmaksas pateicoties Frīdriha Eberta fonda un Biznesa augstskolas Turība finansiālajam atbalstam.

Lai pieteiktos, lūdzam rakstīt Kristīnei Tarvidai -kristine.tarvida.pmf@gmail.com. 
ŠEIT

 
 Elīna Šķēle

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts