Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

11.05.2016

14. maijā ziedošie svētki Kalnciema kvartālā

14. maijā reibinoši ziedošajā Kalnciema kvartālā tiks atzīmēta pavasara iestāšanās ar baudpilnām dzīrēm pēc saules alkstošajai miesai un garam.

Uz brīvdabas skatuves nepiespiestā atmosfērā visas dienas garumā uzstāsies krāšņas flamenco dejotājas, ienesot kvartālā karstus spāņu ritmus un krāsas, Vīnu veikala zālē par mundru pašsajūtu būs parūpējusies jogas studija DABA YOGA ar uzmundrinošu rīta jogu, bērnu "bedrē" visas dienas garumā būs rotaļu un spēļu pasaule mazajiem pavasara baudītājiem, ko būs sarūpējis Saulgriežu jogas festivāls, bet tirdziņā – dzirkstoša un vēsa itāļu baltvīna baudīšana, pavasara zaļumi, diedzējumi un svaigas salātlapas, zemenes, kārdinoši deserti un citi gardumi.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 nepiespiestā gaisotnē uz brīvdabas skatuves uzstāsies vairāk nekā 40 flamenco dejotājas no 6 deju klubiem (Bērnu un jauniešu centra "Kurzeme" deju studija "Flamenco", Escuelita de flamenco, Kolores, Duende, Alegria, Un Dos Tres) vecumā no 6 līdz 60 gadu vecumam. Flamenko deja ir dzīvesveids, kas ietver sevī prieku, košas krāsas, smeldzi un sievišķību. Svētku atmosfērā vērosim dejas ar vēdekļiem, lakatiem, kastaņetēm un raksturīgajiem flamenko piesitieniem.

Plkst. 10:30, sadarbībā ar jogas studiju DABA YOGA aicinām uz Rīta vingrošanu jeb bodyART ENERGETIC nodarbību kopā ar pasniedzēju Līgu Kalniņu.Nodarbība norisināsies Brūnās mājas (Vīnu veikala un kafē) zālē. Ieeja par ziedojumiem (min 5 euro pasniedzēja darba nodrošināšanai) ar OBLIGĀTU IEPRIEKŠĒJU PIETEIKŠANOS: info@dabayoga.com vai arī pa tālr. 23773887 - sūtot sms ar savu vārdu, nodarbības datumu un atslēgas vārdiem "Kalnciema kvartāls". VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!Ja iespējams, līdzi jāņem savs paklājiņš, taču paklājiņi tiks nodrošināti arī uz vietas.

Bērnu "bedrē" visas dienas garumā būs rotaļas un spēles mazajiem kvartāla apmeklētājiem, ko būs sarūpējis Saulgriežu jogas festivāls.

Ieeja pasākumā - bez maksas!
Norises vieta: Kalnciema iela 35, Rīga


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts