Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.04.2015

13. aprīlī Latvijas vēstniecībā Japānā notika seminārs par Latvijā ražotajām Riga Chair mēbelēm

13. aprīlī Latvijas vēstniecībā Japānā notika seminārs par Latvijā ražotajām Riga Chair mēbelēm, kuru vadīja uzņēmuma SIA „Rīgas krēslu fabrika” valdes priekšsēdētājs Aldis Circenis.

Semināru atklāja Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke, kurš savā uzrunā uzsvēra Latvijā ražoto mēbeļu augsto kvalitāti un interesanto dizainu. Japānā, kur tiek augstu vērtēts skandināvu dizains, pircēji izrāda aizvien lielāku interesi par jauniem piedāvājumiem, sniedzot teicamas iespējas arī Latvijas ražotājiem atrast savu nišu Japānas tirgū.

Aldis Circenis iepazīstināja pasākuma dalībniekus ar saplākšņa mēbeļu ražošanas specifiku, dizainu un iespējām. Riga Chair  produkcija ir ieguvusi tādas balvas kā Red Dot Design Award, IF Design Award un German Design Award-Special Mention.

Riga Chair produkcija būs apskatāma arī Latvijas Dizaina dienās, kas notiks no 13. līdz 20. maijam Tokijā galerijā Athalie un kuru organizēs Latvijas vēstniecība sadarbībā ar LIAA pārstāvniecību Japānā. Minētajā pasākumā vienkopus tiks prezentēta gan Latvija kā valsts un tūrisma galamērķis, gan arī tās dizaina preču eksporta nozare, kuru ar saviem darbiem pārstāvēs vairāki uzņēmumi, tostarp an&angel, Studio Natural, Pompidoo, Ars Tela, Riga Chair, Chudy&Grase un citi. Latvijas Dizaina dienu laikā tiks organizēta „Galerijas Putti” piedāvātā Latvijas vadošo mākslinieku darināto dzintara rotu izstāde.

Seminārā tika aicināti piedalīties masu mediju pārstāvji un profesionālie preču iepircēji no dažādiem Japānas universālveikaliem un interjera dizaina veikaliem, lai pārrunātu iespējamo sadarbību.

  

Vēl ziņas

Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei
Kuldīga aicina uz uguns un šokolādes maģijas piedzīvojumu Kuldīgas Restorānu nedēļā 2023
Cēsu novada Restorānu nedēļa pārsteigs ar garšām un personībām!
Lidostā Rīga atvērts Caffeine


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts