Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.04.2014

1. maijā atklās LIDO Alus dārzu ar Stiprinieku sacensībām

Šo ceturtdien, 1.maijā, ar īpašu pasākumu LIDO Atpūtas centrā (Krasta ielā 76) tiks atklāts LIDO Alus dārzs. Tā pirmie 200 klienti saņems kausu LIDO alus par brīvu. 

Tāpat norisināsies īpašas „Stiprinieku spēkošanās” jeb laušanās sacensības, alus dziesmu sadziedāšanās konkurss, alus šķirņu atpazīšanas konkurss un lustīgas dejas dzīvās mūzikas pavadījumā.

 LIDO Alus dārzs strādās visu vasaru, piedāvājot jaunu ēdienkarti, LIDO alu un dzīvo mūziku.

LIDO Atpūtas centrs Krasta ielā jau ilgu laiku ir viena no tūristu un vietējo iedzīvotāju apmeklētākajām vietām, jo sevišķi vasarā. Šogad, rūpējoties par to, lai spētu uzņemt arvien vairāk klientus, LIDO Atpūtas centra teritorijā izveidots LIDO Alus dārzs, kurā būs pieejama jauna, interesanta ēdienkarte un LIDO alus. Piektdienu un sestdienu vakaros viesus priecēs arī dzīvā mūzika.

LIDO Alus dārza atklāšanas pasākums norisināsies 1. maijā no plkst. 16.00 līdz 23.00. Viesi aicināti ierasties savlaicīgi, jo pirmie 200 klienti saņems kausu LIDO alus par brīvu.

Tāpat ikviens iepriekš aicināts pieteikt dalību alus šķirņu atpazīšanas konkursā un „Stiprinieku spēkošanās” disciplīnā, aizpildot dalībnieka anketu LIDO sociālā tīkla Draugiem.lv lapā – www.draugiem.lv/lido/. Konkursu uzvarētāji balvās saņems lielos LIDO delikatešu grozus. 

Pasākumā būs padomāts ne tikai par vīriem, bet arī par dāmām, kuras varēs baudīt ne vien atspirdzinošo LIDO alu, bet arī jaunus ēdienus un izdejoties dzīvās mūzikas pavadījumā.
LIDO Alus dārzs vasarā būs atvērts katru dienu: no pirmdienas līdz ceturtdienai tas viesus uzņems no plkst. 16.00 līdz 24.00, savukārt no piektdienas līdz svētdienai – no plkst. 13.00 līdz 24.00. 

1.maija, LIDO Alus dārza atklāšanas pasākuma programma: 
16.00  Uzstāsies ansamblis „Putni” un kopā ar apmeklētājiem dziedās populārākās dziesmas no filmas „Vella kalpi”, kā arī deju kolektīva „Pērle” koncerts
17.00  Alus šķirņu atpazīšanas konkurss
18.00  Jaunatvērtajā LIDO Alus dārzā pulcēsies Latvijas stiprinieki, lai piedalītos „Stiprinieku spēkošanās” sacensībās 
18.30  Alus dziesmu sadziedāšanās konkurss
19.00 – 23.00  Lustīga ballīte grupas „Tequila band” pavadījumāGinta Bormane

  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts