Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

29.05.2014

1. jūnijā atklās lielāko atrakciju parku Rīgā

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, LIDO Atpūtas centrā (Krasta ielā 76) šā gada 1.jūnijā tiks atklāts lielākais atrakciju parks Rīgā – LIDO Ģimenes dārzs. 

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt vairāk nekā 20 dažādas atrakcijas, piedalīties rotaļlietu meistarklasē, kā arī izbaudīt plašu izklaides un atpūtas programmu. 

LIDO Atpūtas centru īpaši to iecienījušas ģimenes ar bērniem. Vasaras sezonā ļoti pieprasītas ir tieši āra atrakcijas, tālab šogad būtiski papildināts atrakciju klāsts, tā radot lielāko atrakciju parku Rīgā jeb LIDO Ģimenes dārzu, kas aizņem 1.5 ha jeb gandrīz trešo daļu no 5 ha lielās LIDO Atpūtas centra teritorijas. 

Tā apmeklētājus priecēs dažādi karuseļi, piepūšamās atrakcijas, batuti, vilcieniņš, bērnu rotaļu laukums un citas atrakcijas. 

Īpašs pārsteigums LIDO Ģimenes dārza apmeklētājiem būs piepūšamais labirints, kas ir vienīgais Baltijā un viens no lielākajiem Eiropā. Tāpat LIDO Ģimenes dārza teritorijā darbosies vasaras ārā kafejnīca.

LIDO Ģimenes dārzs ar vērienīgu izklaides un atpūtas programmu tiks atklāts šo svētdien, 1.jūnijā. Jau plkst. 13.00 sāksies jautras LIDO pasaku tēlu deju parādes, ko papildinās dažādu bērnu ansambļu koncerti. Tāpat no plkst. 13.00 līdz 17.00 darbosies radošā darbnīca „Iegriez vilciņu”, kurā ikviens interesents profesionālu meistaru uzraudzībā varēs paša rokām izgatavot rotaļlietu „vilciņš”. Šīs meisarklases dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī īpašās „vilciņu” griešanas sacensībās. Trīs meistarīgākie to dalībnieki saņems vērtīgas balvas. 
Pasākums tiks noslēgts ar aizraujošām ģimeņu orientēšanās sacensībām, kuru dalībnieki varēs iespazīt interesantākās Ģimenes dārza atrakcijas. Trīs ātrākās komandas saņems vērtīgas balvas.  
LIDO Ģimenes dārza atklāšanas programma:
13.00, 15.00, 17.00 LIDO pasaku tēlu deju parādes 
13.10, 15.10 Studijas „Zvaigžņu sala” ansambļu „NANDO” un „ESPRESSO” koncerti
13.30, 15.30 Jautrā klauniņa izklaides programma bērniem
13.40, 15.40   „Greentrials Bike Tour” sportistu paraugdemonstrējumi, konkursi u.tml. 
14.10, 16.10   Deju studijas „Xeny dance Studio” koncerts
16.00 līdz 18.00 Orientēšanās sacensības 


Aizraujošus koncertus, aktīvas rotaļas un sirsnīgas izklaides lielie un mazie LIDO Ģimenes dārza apmeklētāji varēs izbaudīt ne tikai tā atklāšanas dienā, bet katru nedēļas nogali. 

Rūpējoties par mazāko apmeklētāju labsajūtu, LIDO iekļāvis bistro ēdienkartē īpašus piedāvājumus bērniem, izveidojis Atpūtas centra pagrabstāvā Rotaļu istabu un regulāri nodrošina daudzveidīgas izklaides iespējas visu  vecumu bērniem – atrakcijas, koncertus un radošās darbnīcas.
LIDO Ģimenes dārza atrakcijas izveidotas sadarbībā ar uzņēmumu „Annels”. 

 
Ginta Bormane

  

Vēl ziņas

Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām
Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts