Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.03.2017

1.aprīļa tirgus Kalnciema kvartālā

Sestdien, 1. aprīlī no plkst. 10:00-16:00, paralēli Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgum, būs iespēja iepirkties jauno mākslinieku pop-up tirgū „Mākslas medības”, iepazīties ar jaunās grāmatas“Pārdaugavas piezīmes” varoņiem, taču mazākie apmeklētāji varēs radoši izpausties, gleznojot blēņas. 

Kalnciema kvartāla tirgotāji piedāvās daudzveidīgu pavasara produkciju. Tirgus preču klāstā būs vietējie pavasara zaļumi un garšaugi, kļavu un bērzu sulas, kūkas, zivju ikri, gaļa, siers un citi labumi, daudzveidīgi amatniecības izstrādājumi pavasara sezonai. 

No plkst. 11:00-14:00 brūnās mājas zālē mazākajiem tirgus apmeklētājiem Rīgas Dabaszinību skolas mākslas skolotājas Daces Asnes vadībā būs iespēja radoši izpausties, gleznojot savas blēņas.

Plkst. 14:00 Vīnu veikala zālē būs Dzintara Tilaka grāmatas “Pārdaugavas piezīmes” atvēršana. “Pārdaugavas piezīmes” ir veltījums daudziem Daugavas kreisajā krastā mītošajiem ļaudīm – māksliniekiem, rakstniekiem, arhitektiem un vienkārši interesantiem cilvēkiem, kuru “dzimtene” un mīlestība ir Pārdaugava.Pasākumā būs iespēja satikt pazīstamus pārdaugaviešus un citus ar Pārdaugavu saistītus cilvēkus. Programmā spožā Pārdaugavas dzejnieka Māra Melgalva dzeja tiks izdziedāta Āra un Saulcera Ziemeļu mūzikā, būs apskatāmi Dz. Tilaka Pārdaugavas foto mirkļi, satiekams arhitekts Pēteris Blūms un citi grāmatas (un Pārdaugavas) iemītnieki. 

No 1. aprīļa līdz 30. aprīlim Kalnciema kvartāla galerijā norisināsies pop-up tirgus „Mākslas medības vol. 7”. Mākslas medības ir lieliska iespēja aplūkot un iegādāties mākslas darbus, ko radījuši labi zināmi, kā arī jauni Latvijas mākslinieki. Mākslas darbi izstādīti Kalnciema kvartāla galerijā un pieejami apskatei katru darba dienu no 10.00 - 17.00, kā arī sestdienās tirdziņa laikā no 10.00 - 16.00.

Visi pasākumi notiek bez ieejas maksas.  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts