Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

04.11.2013

Rudens semestris bārmeņu skolā turpinās. Sākums 19. novembrī

BĀRMEŅU KURSI

Visapjomīgākais skolas kurss, kas ietver visas nepieciešamās nodarbības, lai iekļūtu aiz bāra letes un profesionāli apkalpot viesus. Lekcijas un nodarbības vada Latvijas pazīstamie bārmeņi, bāru vadītāji, barista un citi pieaicinātie lektori:
- Edgars Elbergs​
- Pāvels Ļehkoduhs
- Evalds Rihters
- Iļja Obuhovskis
- Citi pieaicinātie lektori
- Vieslekcijas ārpus Bar Department

​Pirmā nodarbība 19.11.
Pieteikties: šeitPar Bar Departament
Bar Department skola katru mēnesi organizē tikšanās ar jaunām grupām, kuru laikā visiem ieinteresētiem ir iespēja ieraudzīt visu savām acīm, iepazīt pasniedzējus un uzzināt jebkuru detalizētu informāciju par skolu un mācību gaitu. Lai pieteikties uz atvērto druvju dienu, aizpildiet pieteikuma formu pa labi. Atverto durvju dienu datumi un laiki atjaunojās katru mēnesi. ​​Programmas ilgums: 9 nedēļas, kopumā 132 ak.stundas​​​

​Nodarbību skaits: ​29​​​

​Bonusi: ​3 bezmaksas nodarbības​​

​Kursa cena: ​491 Ls/699 €

​Licences Nr.: ​DIKS-12-58-ail

Kā tas notiek?​

Katram studentam tiek piešķirts bonuss 3 bezmaksas nodarbību apmeklēšanai programmas sākumā, lai iepazītu mācības procesu. Nodarbības notiek darba dienu vakaros no 18:00 līdz 21:00 ar 1 pārtraukumu. Nodarbību skaits nedēļā ir 4.

​​

Mūsu nodarbību galvenais princips - iedarbināt pēc iespējas vairāk informācijas uztveršanas kanālus. Nodarbību laikā studenti apgūst informāciju no lekciju konspektiem, klausās pasniedzēju praktisko pieredzi, skatās filmas par dzērienu ražošanu un pasniegšanu, degustē dažādus dzērienus un salīdzina tos savā starpā, strādā paši aiz bāra letēm un slīpē savu meistarību kokteiļu vai kafijas pagatavošanā.

​​​

"Degustācijas ir ļoti svarīga mūsu nodarbību īpatnība, kas atšķir mūsu skolu no citām - mums nav studentu, kas nav degustējuši dzērienus, ar kuriem strādā."​


Uzsākot mācības, katram studentam tiek izsniegts lekciju konspekts, kuru viņš var pārlasīt mājas apstākļos un apgūst programmu efektīvāk. Bar Department izveidoja speciālu bārmeņa bibliotēku, kas ir brīvi pieejama katram mūsu studentam.

​​

"Regulāri aicinām studentus uz profesionāliem semināriem un organizējam ekskursijas uz Latvijas ražotnēm."


Apmācība notiek divās valodās - latviešu un krievu valodās, lekciju konspekti tiek sagatavoti gan latviešu, gan krievu valodā.

Programmas apraksts​ :šeit 


  

Saistītie raksti

Latvijā audzētie Kviešu Cāļi
Grila sezonas atklāšana – iesaka Raimonds Zommers
26. februāris 18:00 Interesantas Jēra gaļas receptes ar Sergeju Šiporovu
Kūka krūzē (recepte)
22.03. konference profesionāļiem - Tūrisms. Viesnīcas


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts