Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

19.04.2016

Džeza dienas Kalnciema kvartālā

Sestdien, 30. aprīlī, Kalnciema kvartāla tirdziņā tiks svinēta Starptautiskā Džeza diena, kurā bez mājražotāju gardumiem un amatnieku skaistumiem varēs iegādāties Latvijas labāko džeza mākslinieku nesen klajā laistos mūzikas ierakstus un piedalīties džeza meistarklasēs.

Kalnciema kvartāla tirdziņos ik sestdienu Latvijas zemnieki un mājražotāji ir sarūpējuši vietējos labumus, bet amatnieki – unikālus darinājumus, bērni aicināti piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās un griezties krāsainā karuselī. 30. aprīlī tirgus atmosfēru papildinās džeza noskaņas – varēs iegādāt un aiznest mājās īstu pašmājās darinātus mākslas produktus – džeza ierakstus.

Starptautisko Džeza dienu 2016 visos kontinentos vieno tēma “Jazz service” – džeza mūzikas pieejamība katram sabiedrības loceklim. Pie Džeza dienas mūzikas ierakstu stenda atradīsies īpaša kastīte, kurā varēs noziedot līdzekļus, lai nodrošinātu džeza pieejamību bērnu nama “Kalkūni” bērniem.

Vienlaikus tirdziņā norisināsies YAMAHA bezmaksas ģitārspēles meistarklases bērniem, to vecākiem un ikvienam interesentam. Priekšzināšanas nav nepieciešamas, pieteikties apmeklējumam varēs uz vietas pirms katras meistarklases, kas notiks plkst. 11.00, 12.00 un 13.00. Pasniedzēji – Elvijs Grafcovs un Jānis Ozoliņš.

Japānā izveidotās YAMAHA Mūzikas Izglītības sistēmas mūzikas skolas Eiropā veiksmīgi darbojas jau 62 gadu, tās ir labi pazīstamas un apmeklētas. YAMAHA mūzikas skolu pamatā ir unikāla metodika, kas nodrošina muzikālo attīstību visas dzīves garumā, sākot no 4 mēnešu vecuma līdz pat sirmam vecumam. Programmu galvenais mērķis – muzicēt ar prieku jebkurā vecumā. Nodarbības mūzikas klasēs vada augsti kvalificēti pedagogi, kas apguvuši licenzētas YAMAHA mūzikas skolas programmas.

Vairāk info par Starptautiskās DŽEZA DIENAS 2016 norisēm www.jazzday.lv
Ieeja Kalnciema kvartāla pasākumos – bez maksas.


Luīze Pastore

  

Saistītie raksti

Vēl var pieteikties dalībai 6.Eiropas Lauku tūrisma kongresā
Jauns risinājums “Elektroniskā rinda” ātrās ēdināšanas uzņēmumiem
Viesiztabas Kazarmās kursu kalendārs marts-aprīlis
Ziemassvētku ēdieni
Lielākās vīna ražotājvalstis pasaulē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts