Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Virtuves rīki, piederumi, dekori, trauki

SIA Versupack

SIA Versupack

Kontaktinformācija

Adrese:   Lielirbes iela 17A-35 Rīga, Latvija, LV-1046
Tālrunis:   +371 67703377; 22324818 Fakss: +371 67703344
E-pasts:   info@versupack.com
Mājas lapa:   http://www.versupack.com/

Apraksts

Versupack ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā plaša pielietojuma iepakošanas materiālus, higiēnas un tīrīšanas līdzekļus HoReCa un ražošanas sektoram Baltijā un NVS valstīs.

Versupack orientējas uz dabai draudzīgu plastmasas un papīra vienreiz lietojamo produktu, tai skaitā iepakojumu, vairumtirdzniecību.

Versupack izstrādā jaunus iepakojumus un piedāvā konceptuālus risinājumus, pamatojoties uz klienta vajadzībām dažādās darbības sfērās (lielveikaliem, pārtikas un nepārtikas ražotājiem, HoReCa klientiem). Versupack ir viens no pirmajiem, kas piedāvā pilnu ciklu unikālu iepakošanas risinājumu izstrādi. Uzņēmums īsteno iepakošanas produktu projektēšanu: funkcionālo un mehānisko īpašību noteikšanu, iepakojuma modelēšanu un individuāla dizaina izstrādi. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas uzņēmums nodrošina produkta ražošanu, apdruku vai cita veida apstrādi, un piegādi pasūtītājam.

Piedāvājam gatavus risinājumus, kas apmierinās ikviena klienta prasības ar augstu funkcionalitāti, neierobežotu produktu klāstu, pieejamību, materjālu kvalitāti un optimālu cenu.

Versupack mērķis ir piedāvāt labāko un efektīvāko risinājumu, kas nepieciešams Jūsu biznesam.

https://www.facebook.com/VersupackSia/

 

Atslēgvārdi

plastmasas un papīra vienreiz lietojamie produkti,trauki keiteringam un furšetam, higiēnas, tīrīšanas līdzekļi, ražošanas sektoram, Baltijā, NVS valstīs,Versupack, vairumtirdzniecība (lielveikaliem, pārtikas un nepārtikas ražotājiem, HoReCa klientiem), plastmasas iepakojums, papīra iepakojums

Galerija

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts