Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Virtuves rīki, piederumi, dekori, trauki

"Grandus", SIA

Kontaktinformācija

Adrese:   Ūnijas 8c, Rīga, LV-1084
Tālrunis:   +371 67976875
E-pasts:   grandus@grandus.lv
Mājas lapa:   http://www.grandus.lv/

Apraksts

SIA "Grandus" ir profesionāls veikals pārtikas pārstrādes, sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas tirdzniecībā sfērā strādājošajiem uzņēmumiem, pavāriem u.c..

 

No 2010. gada uzsākts jauns projekts Grandus - katrā mājā. Šī projekta ietvaros preču sortiments ir papildināts ar mājas vajadzībām atbilsošām precēm, vai profesionāla izpildījuma mājaslietām.

 

Mūsu veikalā ir plašs klāsts ar dažādiem virtuves rīkiem un piederumiem, kā arī lielas un mazas iekārtas pārtikas apstrādei un pārstrādei. Tirdzniecības zālēs pastāvīgi ir plašs sortiments, kurš nepārtraukti tiek papildināts. Preces , kuras neatradīsiet mūsu noliktavā ir iespējams pasūtīt, pasūtījuma izpildes laiks - viena līdz četras nedēļas.

 

Mūsu veikalā ir pieejami visi iespājamie norēķinu veidi - skaidra nauda, norēķini ar kartēm, pārskaitījums izmantojot banku. Kliientiem piedāvājam arī līzinga noformēšanu un pēcapmaksas līgumus.

 

SIA "GRANDUS" ir dibināts 1993.gada 23.novembrī .

 

Pamatdarbība- profesionālās virtuves tehnikas (iekārtu) tirdzniecība un vairumtirdzniecība, montāža,uzstādīšna un remonts; profesionālie virtuves piederumi, trauki un instrumenti .

 

Papilddarbība: 

 

- iekārtu, piederumu un trauku noma;

 

- iekārtu remonts, montāža un apkalpošana

 

- tehnoloģiskā projektēšana

 

- transporta pakalpojumi

 

 

 

Devīze: No projekta līdz klātam galdam

 

Misija - attīstīt sabiedriskās ēdināšanas kultūru, konkurētspēju un veicināt izaugsmi.

 

Klienti:  

 

sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi - restorāni, kafejnīcas, konditorejas, ēdnīcas, skolas, viesnīcas, slimnīcas, bāri, utt. HoReCa, profesionālās virtuves, pavāri, šefpavāri

 

pārtikas pārstrādes uzņēmumi - gaļas cehi, zivju pārtsrādes cehi, ceptuves, piena pārstrādes uzņēmumi, sulu un biezeņu ražotāji, u.c.

 

tirdzniecības uzņēmumi - pārtikas veikali, trauku un rūpniecības preču veikali, trauku un rūpniecības preču vairumtirgotāji, u.c. 

 

citi uzņēmumi - PR sabiedrības, pasākumu organizatori, farmaceitiskie uzņēmumi, sabiedrisko pakalpojumu uzņēmumi, spēļu zāles, teātri un kinoteātri.

 

privātpersonas, mājsaimniecības

 

Laipni gaidīti mūsu klientu un sadarbības partneru pulkā !

Atslēgvārdi

Rīves un ēveles BORNER, Naži, Virtuves trauki, Virtuves piederumi, Cepšanai, Iekārtas virtuvei,Galda piederumi, Galda servēšanai, Bāra piederumi

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts