Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Virtuves rīki, piederumi, dekori, trauki

SIA MULTIPACK

SIA  MULTIPACK

Kontaktinformācija

Adrese:   „MĀLKALNI”, Mārupes novads, Latvija, LV-2167
Tālrunis:   +371 67 420 420
E-pasts:   multipack@multipack.lv
Mājas lapa:   http://www.multipack.lv/

Apraksts

Multipack ir lielākais iepakojuma materiālu izplatītājs Latvijā. Mūsu noliktavā ir pieejams plašākais iepakojuma materiālu klāsts, kas tiek regulāri papildināts. Mūsu darbības mērķis ir realizēt ikviena klienta vajadzības, piedāvājot vislielāko un daudzveidīgāko iepakojumu sortimentu gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā.

Ņemot vērā nemitīgās tirgus tendenču un pieprasījuma maiņas, arī mēs sekojam līdzi savam sortimentam noliktavā, lai spētu klientiem sniegt pašu modernāko un kvalitatīvāko iepakojumu.

Mēs orientējamies uz iespējami lielāku tirgus pieprasījuma īstenošanu dažādās nozarēs, tādējādi spējam piedāvāt iepakojuma risinājumus HoReCa, ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā.

Latvijas tirgū Multipack sadarbības partneri pārstāv visdažādākās nozares – mazumtirdzniecības veikalu tīkli, pārtikas un nepārtikas ražotāji, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi, gaļas un piena pārstrādātāji, HoReCa, tipogrāfijas u.c.

Multipack klientiem piedāvā visplašāko produktu klāstu, kas spēs apmierināt ikviena klienta prasības:

·         vienreizējās lietošanas trauki un galda piederumi;

·         dažādi iepakojuma materiāli;

·         iepakojuma apdruka pēc klienta pasūtījuma;

·         iepakojuma iekārtas.

Piedāvāto produkciju iespējams iegādāties kā vairumtirdzniecībā, tā arī mazumtirdzniecībā.

 

Atslēgvārdi

vienreizējie trauki, trauki keiteringam un furšetam, suši trauki, kartona kastes, papīra maisiņi, Bag in box, vakuuma maisi, vienreizlietojamie cimdi, salvetes, vakuuma iekārtas, atkritumu maisi, alumīnija folija, ietinamais papīrs, pārtikas plēve, cepampapīrs, plastmasas spaiņi, iepirkuma maisiņi, iepakošanas iekārtas

Galerija

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts