Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Virtuves iekārtas

GastroBurg SIA

GastroBurg SIA

Kontaktinformācija

Adrese:   G.Astras iela 3a, Rīga, LV-1084
Tālrunis:   (+371) 26409234, (+371) 67802385
E-pasts:   info@vitrum.lv , reklama@vitrum.lv
Mājas lapa:   http://vitrum.lv/lv/
Facebook:   https://www.facebook.com/vitrumgroup

Apraksts

Vitrum Group jau vairāk kā 25 gadus specializējas restorānu, kafejnīcu, bāru, ēdnīcu un dažāda formāta pārtikas ražošanas uzņēmumu kompleksā aprīkošanā, kā arī ātrās ēdināšanas uzņēmumu organizēšanā "zem atslēgas". Esam savas jomas profesionāļi HoReCa sektorā. Uz šo dienu mūsu portfolio ir vairāk kā 5000 veiksmīgi realizētu objektu Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Vācijā, Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Lielbritānijā, Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstānā.

Veicot projekta izstrādi, mūsu speciālisti ievēros telpas īpatnības, Jūsu uzņēmuma individuālo specifiku, izstrādās tieši Jūsu uzņēmumam tehnoloģiskās un mārketinga rekomendācijas, apdomās ērtas darba vietas personālam un izveidos komfortablu zonu apmeklētājiem. Vitrum Group menedžeri piemeklēs Jums optimālu risinājumu veiksmīga sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma organizēšanai.

Ja Jūsu uzņēmums jau strādā un virtuves darbs ir noregulēts, bet Jūs vēlaties to aprīkot ar papildu iekārtām vai nomainīt vecās, Jums palīdzēs mūsu projektēšanas nodaļa. Mēs piemeklēsim Jums labāko variantu, kurā jaunais tehnoloģiskais aprīkojums būs optimāli integrēts Jūsu esošajā virtuvē. Mūsu iekārtas palīdzēs Jums dažādot ēdienkarti, samazināt izdevumus un paaugstināt Jūsu uzņēmuma konkurētspēju tirgū.

Saviem klientiem mēs vienmēr piedāvājam kompleksos risinājumus: palīdzību iekārtu izvēlē, iekārtu montāžu un uzstādīšanu, personāla apmācību, kā arī garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu.

 

Atslēgvārdi

Tirdzniecības iekārtas, pārtikas rūpniecības iekārtas, aukstuma iekārtas, noliktavu iekārtas, restorānu mēbeles, virtuves trauki, gastrotenika, profesionālā virtuves tehnika, virtuves iekārtu noma, tehnoloģiskās iekārtas ēdnīcām

Galerija

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts