Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Uzkopšanas līdzekļi, serviss, apsaimniekošana

SIA “MAYERI PROFESSIONAL”

SIA “MAYERI PROFESSIONAL”

Kontaktinformācija

Adrese:   Klijānu iela 2d, Rīga, LV1013
Tālrunis:   67 888 108
Mājas lapa:   http://www.mayeri.lv

Apraksts

SIA “MAYERI PROFESSIONAL” ir dibināta 2005. gada 14.novembrī un ir oficiālā MAYERI INDUSTRIES AO (Igaunija)

 

Mūsu pamatnodarbošanās ir profesionālie tīrīšanas, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi, veļas, trauku mazgāšanas līdzekļi, sanitāro telpu dezinfekcijas līdzekļi, higiēnas preces, dozatori. Arī pārtikas uzņēmumiem. Papīra roku dvieļi, salvetes, tualetes papīrs. Šķidrās ziepes, turētāji.  Industriālie papīra dvieļi. Kompleksā HoReCa (viesnīcām, restorāniem, kafejnīcām) apgāde. Profesionālo trauku mazgāšanas mašīnu un uzkopšanas inventāra apgādes pakalpojumi kopš 2005.g.

 

Savā darba pieredzē esam izzinājuši klientu vēlmes un vajadzības, kuras cenšamies maksimāli kvalitatīvi apmierināt. Kā vienu no prioritātēm savā uzņēmumā esam izvirzījuši preču un apkalpošanas kvalitāti. Tas nozīmē, ka SIA „MAYERI PROFESSIONAL” saviem klientiem piedāvā tikai augstvērtīgas kvalitātes preces.

 

SIA „MAYERI PROFESSIONAL” klientus apkalpo visā Latvijas teritorijā un nodrošina preču piegādi ar savu transportu. Ar mūsu preču tirdzniecības pārstāvju palīdzību, tiek apkalpots ievērojams daudzums klientu. Mūsu piedāvātie līdzekļi ir parādījuši sevi no vislabākās puses jau daudzos Latvijas uzņēmumos, tai skaitā pārtikas rūpniecībā, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, autoservisos, automazgātavās, kā arī profesionālā telpu uzkopšanā. Praktiski visi mazgāšanas līdzekļi tiek ražoti koncentrētā veidā un tos nepieciešams lietot nelielos daudzumos, tādā veidā samazinot mazgāšanas un uzkopšanas izmaksas.

 

Mūsu mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu kvalitāte ir pārbaudīta Latvijas Sabiedrības veselības aģentūrā un tiem ir higiēnas novērtējums un datu drošības lapas. Tos ir atļauts izmantot pārtikas rūpniecībā un tie nerada kaitējumu apkārtējai videi. Pēc klienta vēlmēm varam izstrādāt īpašu mazgāšanas, tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļu pielietojuma programmu, ņemot vērā klienta specifiskās vajadzības, kā arī mūsu speciālisti sniegs nepieciešamo apmācību Jums un Jūsu darbiniekiem šo līdzekļu izmantošanā darba vietā.

 

Preču pasūtīšana ir pielāgota klienta iespējām;

Ja nevarat atbraukt uz firmu, pie Jums ieradīsies tirdzniecības pārstāvis;

Piedāvājam kvalitatīvas preces par pieņemamu cenu;

Plašs preču sortiments;

Veicam ātru bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā.

Kļūt par mūsu klientu ir tik vienkārši – viens tālruņa zvans un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties labāko risinājumu!

 

Atslēgvārdi

Ķīmiskās preces, Higiēnas preces, Uzkopšanas līdzekļi, Mazgāšanas līdzekļi, Dezinfekcijas līdzekļi, Tirdzniecības līdzekļi, Profesionālas ķīmiskās preces, profesionāli dezinfekcijas līdzekļi, profesionālas higiēnas preces, profesionāli uzkopšanas līdzekļi, uzkopšanas inventārs, piederumi, ķīmija trauku mazgājamajām mašīnām, ķīmija veļas mazgājamajām mašīnā, dozācijas iekārtas, sistēmas, profesionālas konsultācijas, trauku un citu mazgājamo mašīnu apkalpošana, telpu uzkopšanas piederumi, uzkopšanas programmas, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts