Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Restorānu un viesnīcu uzskaites sistēmas,automatizācija. telekomunikācija WIFI

SIA UCS

SIA UCS

Kontaktinformācija

Adrese:   Lokomotīves iela 34, Rīga, LV-1057
Tālrunis:   +37167409470; +37167409465
E-pasts:   ucs@ucs.lv
Mājas lapa:   http://www.ucs.lv/

Apraksts

Uzņēmumu grupa UCS ir viena no pazīstamākajām kompānijām HoReCa sektorā Latvijā, kura ievieš specializētas datorizētas uzskaites un vadības sistēmas viesmīlības iestādēs pasaules vairākās valstīs. 

Uzņēmums UCS nodarbojās sekojošos pamatvirzienos:

sabiedriskas ēdināšanas uzņēmumu automatizācija un uzturēšana ar R-Keeper sistēmu palīdzību;

viesnīcu vadības sistēmas Shelter uzstādīšana un uzturēšana;

biļešu tirdzniecības risinājuma Premjera ieviešana kinoteātru tīklos, teātros un lielajos izklaides kompleksos.

Mūsu kompānijas vīzija – mūsu izveidotās sistēmas izmanto visveiksmīgākie un visstraujāk augošie klienti, kuri novērtē mūsu risinājumu funkcionālās iespējas, uzticamību, darba stabilitāti un piedāvātus jaunievedumus.

 

Par galveno mērķi „UCS” uzskata savu partneru (klientu) darbības efektivitātes palielināšanu, kuru konsekventi cenšamies sasniegt, pilnveidojot tehniskos un programmu risinājumus, kā arī ieviešot jaunākās IT tehnoloģijas. Mūsu kompānijas sauklis – mums nav nerealizējamu projektu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir liels izklaides komplekss vai maza kafejnīca, kinoteātru multikomplekss vai kinoteātris ar vienu zāli, kvalitatīvas tehniskās ierīces un programmatūra, kā arī mūsu inženieru profesionalitāte un kompetence - tie ir faktori, kuri garantē savlaicīgu un kvalitatīvu projekta ieviešanu.

Atslēgvārdi

UCS, Restorānu bistro, kafejnīcu, bāru uzskaites sistēma; kafejnīcu kases sistēmas, Kases aparāti, Restorānu vadība, restorānu, bistro, kafejnīcu, bāru automatizācija, Noliktavas uzskaite, Ēdienu kalkulācija, Viesnīcu vadības un uzskaites sistēma

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts