Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Restorānu un viesnīcu uzskaites sistēmas,automatizācija. telekomunikācija WIFI

„BRIO SERVICE” SIA

„BRIO SERVICE” SIA

Kontaktinformācija

Adrese:   Ģertrudes 88 Rīga, LV-1009
Tālrunis:   +371 67365828; MOB. +371 27770378
E-pasts:   info@brio.lv
Mājas lapa:   http://www.brio.lv/lv/

Apraksts

FILOZOFIJA

BRIO SERVICE filozofija – sniegt kvalitatīvus pilna servisa risinājumus, kas ietver gan sistēmu piegādi, uzstādīšanu un regulāru apkopi, gan arī personāla apmācības, nepieciešamo izejmateriālu nodrošināšanu un citus darbus.

FAKTI

Pateicoties ievērojamajai darba pieredzei, plašajam risinājumu klāstam un saliedētajai augstas raudzes profesionāļu komandai, BRIO SERVICE šobrīd ir viena no vadošajām kompānijām Latvijā IT risinājumu nodrošināšanā.

 -- Pieredze – 20 gadi (uzņēmums dibināts 1991.gadā).

 -- Darbinieku skaits – 70 (ieskaitot pieaicinātos speciālistus).

 -- Līdz šim uzstādītas aptuveni 2500 sistēmas.

  MĒRĶIS

Uzņēmuma mērķis jau kopš tā darbības pirmsākumiem ir piedāvāt klientiem drošus risinājumus preču un naudas līdzekļu kontrolei, viņu īpašuma aizsardzībai pret bojājumiem, ko var izraisīt neatbilstošas personāla darbības, kā arī nodrošināt instrumentus, kas ļauj paaugstināt klientu apkalpošanas līmeni.

RISINĀJUMI

Lai sasniegtu mērķi, kompānija BRIO SERVICE jau 20 gadus piedāvā plašu risinājumu spektru uzņēmumiem, kuri darbojas apkalpošanas un mazumtirdzniecības jomās:

 restorāniem;

 viesnīcām; 

 klubiem, bāriem un kafejnīcām;

 fitnesa klubiem;

 ātrās ēdināšanas uzņēmumiem;

 apģērbu veikaliem;

 specializēto preču veikaliem;

 veikalu tīkliem;

 aptiekām;

 degvielas uzpildes stacijām;

 vairumtirdzniecības uzņēmumiem.

PRODUKTI

Lai varētu piedāvāt elastīgākus risinājumus,BRIO SERVICE izstrādā un ražo gan kases aparātus un POS sistēmas, gan arī programmatūru nodrošinājumus preču un grāmatvedības uzskaitei.

KASES APARĀTI

Līdzīgi, kā parastie kases aparāti, arī BRIO SRC SIA kases aparāti pilda klasiskās šo ierīču funkcijas (reģistrē skaidras un bezskaidras naudas darījumus). Tomēr tie ir veidoti kā neatņemama vienotas sistēmas daļa, kuras primārais uzdevums ir pārdošanas apjoma palielināšana un zaudējumu novēršana, tāpēc šo kases aparātu pievienotā vērtība ir sasaiste ar datoru tiešsaistē, iebūvēts magnētiskais karšu lasītājs, iespēja strādāt ar tā dēvētajiem atvērtajiem pasūtījumiem, kas ir aktuāli restorāniem, un citas unikālas papildfunkcijas, ko atzinīgi novērtējuši jau daudzi uzņēmuma klienti.

POS SISTĒMAS

Kompānija BRIO SERVICE piedāvā arī plašu un ļoti mūsdienīgu POS sistēmu klāstu – gan POS sistēmas, kurās izmantotas mūsdienās tik aktuālās skārienjūtīgās tehnoloģijas, gan arī POS sistēmas veikaliem un degvielas uzpildes stacijām. Lai arī kādu POS sistēmu risinājumu klients izvēlētos, tie visi ir vienlīdz efektīvi, jo izstrādāti ar mērķi maksimāli vienkāršot darbu ar klientiem un palielināt klientu apkalpošanas ātrumu.

PROGRAMMATŪRU NODROŠINĀJUMS

Ņemot vērā klientu atsauksmes, kompānija BRIO SERVICE savu pakalpojumu klāstu ir papildinājusi ar programmatūru nodrošinājumiem efektīvai grāmatvedības uzskaitei, kā arī īpašām programmām, kas paredzētas apkalpojošās sfēras un mazumtirdzniecības objektu pārvaldīšanai.

 

 

Atslēgvārdi

IT risinājumi; HoReCa; restorānu, bistro, kafejnīcu un bāru uzskaites sistēma; kafejnīcu kases sistēmas; kases aparāti; kases sistēmas; restorānu vadība; restorānu, bistro, kafejnīcu un bāru automatizācija; noliktavas uzskaite; mobilie viesmīļu termināli ORDERMAN; peidžinga sistēmas; LRS; alkoholisko dzērienu kontroles sistēma; TAP systems; bezvadu dzērienu dozētāji,BRIO SERVICE

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts