Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Restorānu un viesnīcu uzskaites sistēmas,automatizācija. telekomunikācija WIFI

Smarttek Mixture SIA

Smarttek Mixture SIA

Kontaktinformācija

Adrese:   Ģertrūdes 22, Rīga, LV-1011
Tālrunis:   +371 20110545
E-pasts:   office@smarttek.eu
Mājas lapa:   https://smarttek.eu/lv
Facebook:   https://www.facebook.com/smartteklv/

Apraksts

Smarttek Mixture ir inovatīvs kases sistēmu apkalpošanas uzņēmums, kas pārstāv pasaules atpazīstamo automatizācijas sistēmas zīmolu "iiko" Latvijā, Igaunijā un Vācijā. Smarttek darbības pamatvirziens ir restorānu, bāru, kafejnīcu kompleksā automatizācija ar iiko sistēmas palīdzību: sertificēta kases sistēma, noliktavas uzskaites programma, lojalitātes sistēma, piegādes automatizācijas sistēma, analītiskas aplikācijas un papildus risinājumi. Esam uzņēmums, kas seko IT tendencēm automatizācijas nozarē.

Smarttek Latvijas teritorijā darbojas kopš 2015. gada, pa šo laiku ieguvis atzinību gan lielu un plaši pazīstamu restorānu, gan arī nelielu kafejnīcu vidū. Uzstādījuši vairāk kā 200 kases sistēmas Latvijā, Igaunijā un Vācijā, izstrādājuši vairāk par 20 integrētiem risinājumiem, datu apstrādes sistēmām un servisa pakalpojumiem.

Smarttek pamatpakalpojumi ir:

+ Sertificēta kases sistēma un noliktavas uzskaites sistēma;

+ Piegādes vadības sistēmas ieviešana: mobilas aplikācijas izstrāde, mājaslapas izstrāde;

+ Kases sistēmas konfigurēšana, uzstādīšana un apkalpošana;

+ Mobilo risinājumu izstrāde automatizācijas jomā;

+ Elektronisko dokumentu nodrošināšana starp uzņēmuma informācijas sistēmām;

+ Integrēto risinājumu izstrāde (datu apmaiņas, apstrādes uzdevumi, u.c.)

iiko ir starptautisks zīmols, kas darbojas vairāk nekā 30 valstīs, tāpēc, ja Jūs plānojat savu biznesu paplašināt visā pasaulē - Smarttek ir Jūsu labākais variants. 

Smarttek automatizācija palielina biznesa efektivitāti, nodrošina Jūsu biznesa KPI online monitoringu un nepārtrauktu attīstību viesmīlības jomā, kas ir klientu panākumu atslēga.

Izvēlies biznesa izaugsmi - izvēlies Smarttek.

Atslēgvārdi

smarttek; iiko; sertificēta kases sistēma; restorānu IT automatizācija; vadības un uzskaites sistēma; ēdienu piegādēs sistēma; lojalitātes sistēma; kases sistēmu apkalpošanas dienests; iiko tehniskais atbalsts; mobilie viesmīļu termināli; pos aprīkojums; restorānu tīklu automatizācija; mobilo risinājumu izstrāde; elektroniskais dokumentu apgrozījums; ātra bāra inventarizācija; virtuves ekrāns; hostess restorāniem; restorāna ēdienu pašizmaksa

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts