Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Restorānu un viesnīcu uzskaites sistēmas,automatizācija. telekomunikācija WIFI

NRDATA TRADE

NRDATA TRADE

Kontaktinformācija

Adrese:   K.Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes novads, Latvija
Tālrunis:   67287303; Mob.: +371 27791593
E-pasts:   info@nrdata.lv;Skype:NRDATA_TRADE
Mājas lapa:   http://www.nrdata.lv

Apraksts

 

NRDATA TRADE uzņēmums darbojas kopš  2002 gada.

Šodien mēs esam Latvijā viens no lielākajiem tirdzniecības aprīkojuma un grāmatvedības, noliktavas un tirdzniecības programmu piegādātājiem gan profesionāliem mazumtirgotājiem, gan vairumtirgotājiem, gan autoservisiem.

 

Sfēra, kurā mēs strādājam ietver POS (Point Of Sales) sistēmas, svītrkodu lasītājus un printerus, elektroniskos svarus, elektroniskos kases aparātus, svēršanas-pakošanas un marķēšanas iekārtas, datorus un finansu uzskaites programmatūru.

 

Mūsu risinājumi pilnībā atbilst (vai tos ir iespējams pilnveidot) jebkura klienta prasībām un veicamā darba īpatnībām. Mūsu pieredzējušie un kvalificētie speciālisti pilnībā spēj novērtēt klienta vajadzības un piedāvās optimālo risinājumu biznesa attīstībai. NRDATA izstrādātie risinājumi ir pilnveidojušies gadu gaitā pateicoties sadarbībai ar profesionālākajiem uzņēmumiem. Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt tirgū vismodernākos risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģiskās iespējas, kā rezultātā mūsu klientiem ir iespēja gūt pārsvaru pār citiem tirgus dalībniekiem.

 

Sadarbībā ar citiem programmatūras ražotājiem, mēs esam radījuši iespēju nodrošināt savienojumu starp mūsu kases sistēmām un Latvijā populārākajām finansu uzskaites programmām.

 

Pašlaik NRDATA TRADE nodarbojās sekojošos pamatvirzienos:

•sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu automatizācija un uzturēšana ar restorānu programmas „PRESTA” palīdzību;

•mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības kā arī autoservisu uzņēmumu nodrošināšana ar grāmatvedības, noliktavas un tirdzniecības programmu „GNS” un pilnu tehnisko risinājumu, kas sevī ietver gan datortehniku gan tirdzniecības aprīkojumu.

•Visa veida uzskaites Programmu izstrādāšana atbilstoši klienta prasībām un vajadzībām;

•Latvijas uzņēmumu nodrošināšana ar Elektroniskajiem kases aparātiem un kases sistēmām (POS) tai skaitā svītrkodu risinājumiem

•Latvijas dažādu nozaru uzņēmumu nodrošināšana ar profesināliem visu veida elektroniskiem svariem un individuālu svēršanas risinājumu ieviešanu. Esam oficiāls RADWAG ražotāja pārstāvis Latvijā;

•Esam vienīgais oficiālais LION alkometru pārstāvis Latvijā.

Atslēgvārdi

Restorānu, bistro, kafejnīcu un bāru uzskaites sistēma; kases aparāti; kases sistēmas; restorānu vadība; restorānu, bistro, kafejnīcu un bāru automatizācija; noliktavas uzskaite; viesnīcu vadības un uzskaites sistēma.

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts