Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Pasākumu organizēšana un aprīkojums

SIA “Margret”

SIA “Margret”

Kontaktinformācija

Adrese:   Viestura iela 35, Jēkabpils, LV-5201, Latvija
Tālrunis:   +371 65231075
E-pasts:   siamargret@inbox.lv
Mājas lapa:   http://www.jekabpilsgalasnams.lv/
Facebook:   https://www.facebook.com/galasnams

Apraksts

SIA “Margret” piedāvā banketu galdu klāšanu dažāda veida svinībām, kā arī korporatīvajiem pasākumiem. Mūsu speciālisti ar mielasta galdu klāšanu nodarbojas vairāk kā 20 gadu, kuru laikā uzkrāta bagāta pieredze, lai rastu klienta vēlmēm vislabāko un izdevīgāko risinājumu.

Banketu galdus klājam gan Jēkabpils “Gaļas nama” telpās, gan izbraukumos. Neierasta galdu klāšana mums ir bijusi uz plosta, kur tika cepti šašliki un desiņas.

Esam izstrādājuši speciālas ēdienkartes tūristiem un ekskursantiem. Atbraucot uz Latviju, noteikti jānogaršo latviešu tradicionālie ēdieni. Ēdienkartē “Kulinārijas ceļojums cauri Latvijai…” iekļauta skābeņu zupa, vārīti pelēkie zirņi, tradicionālā maizes zupa ar putukrējumu, dzērieni un piedevas, savukārt ēdienkartē “Latviešu sātīgā maltīte” iekļauti meža gaļas žāvējumi, krāsnī cepta asinsdesa ar kartupeļu biezeni, skābētiem kāpostiem un brūkleņu ievārījumu, biezpiena krēms ar ogu mērci, dzērieni un piedevas. Ēdināšanu tūristu grupām un ekskursantiem aicinām pieteikt 24 stundas iepriekš.

Jaunākais SIA “Margret” banketu servisa pakalpojums ir trauku noma. Piedāvājam nomāt gan baltus, gan brūnus (māla) traukus. Banketiem varat iznomāt dažādu lielumu šķīvjus, dakšas, nažus karotītes, krūzītes, dažādu veidu glāzes, deserta, saldumu un augļu trauciņus, paplātes, paliktņus, termosus un marmītus, kā arī galdus, galdautus, svečturus.

 

 

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts