Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Pārtikas ražošana, tirdzniecība

SIA Leatus (preču zīme „Hortus”)

SIA Leatus (preču zīme „Hortus”)

Kontaktinformācija

Adrese:   Nometņu iela 48, Rīga, LV-1002
Tālrunis:   +371 22334079, +371 26480124
E-pasts:   info@hortusfruit.lv
Mājas lapa:   http://www.hortusfruit.lv

Apraksts

SIA Leatus (preču zīme „Hortus”)

SIA Leatus ir pārtikas ražošanas uzņēmums, kas nodarbojas ar augļu, ogu un dārzeņu sukāžu un dabīgu ogu sīrupu ražošanu. SIA bija pirmais uzņēmums Latvijā, kas uzsāka sukāžu rūpniecisku ražošanu un šobrīd SIA piedāvā plašu sukāžu un dabīgo sīrupu klāstu par izdevīgām cenām: cidoniju, rabarberu, upeņu, ķiršu, dzērveņu, plūmju, burkānu, ķirbju. 

Sukādes ir veselīgs, bez mākslīgajiem konservantiem, garšas un krāsas uzlabotājiem ražots enerģētisks našķis, kas lieliski papildinās arī brokastu pārslas, jogurtu, desertus. 

Sukādes kā industriāla izejviela lieliski izmantojama konditorijas un šokolādes produktu ražošanā, tāpēc SIA savus produktus piegādā daudziem citiem pārtikas ražotājiem Latvijā. Pie kam, SIA piedāvā augļu, ogu, dārzeņu kaltēšanu pēc individuāla pasūtījuma – dažādas formas un lieluma (kubiņi, skaidiņas) kaltētu augļus, ogas, dārzeņus (gan saldinātus, gan nesaldinātus).

Sukādes ir arī jauka korporatīvā dāvana svētkos biznesa partneriem, klientiem, kolēģiem, tāpēc produktus iespējams iegādāties arī dāvanu iepakojumos, kurus var personalizēt ar korporatīvo uzlīmi.

Savukārt, SIA ražotie dabīgie sīrupi, atšķaidīti ar gāzētu vai negāzētu ūdeni, ir ļoti gardi un veldzē slāpes. Ar sīrupu var saldināt tēju, kafiju, pievienot saldējuma vai piena kokteiļiem, sīrupus var izmantot saldumu ražošanā. Sīrupus SIA piegādā arī sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, kafejnīcām, restorāniem.

Latvijā „Hortus” produkti mazumtirdzniecībā nopērkami visos lielveikalu tīklos vai uzņēmuma e-veikalā www.hortusfruit.lv. Par produktu vairumtirdzniecību, iekļaušanu tirdzniecības vietu sortimentā vai iegādi ražošanas vajadzībām lūdzam sazināties ar mums zvanot vai rakstot uz e-pastu.

 

Atslēgvārdi

Hortus,augļu, ogu, dārzeņu sukādes, augļu sīrupi, kaltētas augļu, ogu, dārzeņu izejvielas pārtikas ražotājiem

Galerija

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts