Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Kafija, tēja, piederumi, tirdzniecības iekārtas

TAG – Baltijā, Caffé BOASI

TAG –  Baltijā, Caffé BOASI

Kontaktinformācija

Adrese:   Via Liverno, 7 15069 Serravalle Scrivia (AL) ITALIA
Tālrunis:   +33 6 82 00 99 20
E-pasts:   laura_levica@hotmail.com
Mājas lapa:   http://www.tagcaffe.it/en/products/foreign-market

Apraksts

Caffé BOASI ir kafijas grauzdēšanas uzņēmuma TAG preču zīme. Uzņēmumu 1903. gadā ir dibinājusi Boasi ģimene. Uzņēmuma galvenā ēka un kafijas ražotne atrodas Serravalle Scrivia pilsētā, Itālijā - 50 km uz ziemeļiem no Dženovas. Tās teritorija aizņem 11 000 m2.

Uzņēmums TAG ir viens no vadošajiem kafijas grauzdēšanas uzņēmumiem Eiropā. Kafijas ražotne ir aprīkota ar augsti attīstītām kafijas pupiņu grauzdēšanas tehnoloģijām. Kafija tiek ražota no dažādām kafijas pupiņu šķirnēm, un to eksportē uz vairāk kā 20 pasaules valstīm. (Eiropā, Āfrikā, Āzijā, Amerikā)

Uzņēmums ir plaši pazīstams HoReCa nozarē tieši Itālijā ar savu raksturīgo kafijas preču zīmi Boasi. Bez tam uzņēmums ir specializējies privāto preču zīmju (private label) kafijas ražošanas nozarē visā pasaulē.

Uzņēmums ražo kafiju tādiem lielveikalu tirdzniecības līderiem kā AUCHAN, COOP. HoReCa nozarē - INBEV, OBDH, C10, kā arī Vending kafijas automātu nozarē SIBA VENDING, ENCO VENDING.

Uzņēmums ir ITĀĻU KAFEOLOĢIJAS INSTITŪTA sadarbības partneris, kas garantē nemainīgu un augstu kvalitāti visiem kafijas Boasi veidiem.

Sadarbība ar ITĀĻU KAFEOLOĢIJAS INSTITŪTU uzņēmumam dod iespēju ieplānot un organizēt apmācības kursus baristiem un tehniskajam personālam (iekārtu uzstādīšanai, pieregulēšanai, apkopei). Organizējam gan pārdošanas kursus tirdzniecības aģentiem, gan apmācības menedžeriem (skatoties no ekonomiskā un finansiālā viedokļa), akcentējot kafijas tirgus specifiku.

Patrick Chabert

Directeur General Export Cafe BOASI

Groupe TAG

Atslēgvārdi

TAG Baltijā, Caffe BOASI, KAFIJA, KVALITATĪVA KAFIJA

Galerija

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts