Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Kafija, tēja, piederumi, tirdzniecības iekārtas

SIA SELECTA

SIA SELECTA

Kontaktinformācija

Adrese:   Piedrujas 7 - LV-1073 Rīga - Latvija
Tālrunis:   +371 67325295, (fakss) +371 67321322

Apraksts

Kafija un tu........

Dažreiz tu dzer kafiju, lai stimulētu sevi. Dažreiz tas palīdz tev apklust un padomāt par dzīvi. Dažreiz tu dzer savu kafiju vientulībā. Dažreiz kopā ar tiem, ko mīli un cieni.

Kafija uzlabo garastāvokli, rada možuma un spēku pieplūduma sajūtas. Kofeīns tāpat paplašina sirds asinsvadus, uzlabojot asinsriti. Tāpat kafija palīdz organismam labāk izturēt lielu fizisko slodzi. Tā sekmē tauku pārvēršanos par muskuļu izejvielu, tas paaugstina to darbaspējas.

Tieši tāpēc Selecta piedāvā labu kafiju - miofino !

Īsteno 5 soļus līdz savai kafijai.

Atrodi savu Selecta kafiju. Kādai kafijai tu dod priekšroku? Melnai? Ar pienu? Latte? Kapučīno? Tā ir tava izvēle! Tā varētu būt gan pupiņu gan malta, vai pat šķīstoša kafija.

Izvēlies, kā tu vēlies dzert savu kafiju. Viens vai kopā ar kolēģiem jo Selecta piedāvā iekārtas gan ofisam un birojam gan publiskām vietām.

Kopā mēs varēsim piemeklēt tādu kafijas automātu, kurš atbildīs tavām prasībām un vēlmēm.

Saskaņosim sadarbības nosacījumus un uzstādīsim izvēlēto automātu.

Bet tagad! Vienkārši pienāc pie kafijas automāta, nospied pogu un BAUDI….

Selecta savu darbību ir sākusi 1957 gadā un šobrīd ir viena no vadošajām firmām kafijas jomā Eiropā. Uz šodienu mēs apkalpojam 5 miljoni kafijas cienītāju katru dienu no 150 000 kafijas automātiem. Esam to sasnieguši balstoties uz to, ko vēlas kafijas cienītājs: ne tikai kafijas garša, bet arī lietošanas tradīcijas, kafijas automātu nevainojama darbība, pieejamība.

Selecta piedāvā praksē jau izmēģinātas koncepcijas, kas nodrošina pakalpojumu sniegšanu darba vietās, ražošanas uzņēmumos, veikalos, mācību iestādēs, slimnīcās un valsts iestādēs, sporta arēnās, kā arī tādās publiskās vietās kā pārvadājumu centri un apkalpošanas punkti.

  

Atslēgvārdi

automātu noma, pārdošana un remonts, Vending, Kafijas automāti birojiem un ofisiem, Kafijas automāti sabiedriskām vietām, Automāti Jura, Saeco, Wittenborg, Rhea, WMF, Rex Royal, FAS, Necta

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts