Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Kafija, tēja, piederumi, tirdzniecības iekārtas

Baltā Bura SIA

Baltā Bura SIA

Kontaktinformācija

Adrese:   Dominante, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija
Tālrunis:   +371 6 742 2073
Mājas lapa:   http://www.baltabura.lv

Apraksts

Kompānija 

SIA Baltā Bura kopš 1993. gada veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū vairumtirdzniecības jomā. Mēs izplatām plaša patēriņa produkciju (FMSG) visā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Tā kā pašlaik SIA Baltā Bura ir izveidots filiāļu tīkls Latvijas reģionos, mēs nodrošinām preču piegādi visā Latvijas teritorijā. 

Kāpēc ir izdevīgi ir izmantot tieši mūsu pakalpojumus?

Pirmkārt, mūsu darbība balstās uz trīs” K” principa pamatiem – KLIENTS, KLIENTS un vēl reiz KLIENTS. Tas nozīmē, ka klienta labā mēs izdarīsim visu iespējamo un pat vairāk. Starp mūsu klientiem ir visi lielākie Latvijas veikalu tīkli, neatkarīgie veikali, aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, biroji, sporta un atpūtas centri, kafejnīcu un restorānu tīkli (HoReCa).

Otrkārt, mūsu kompānijas preču portfolio sastāv no Latvijā un pasaulē zināmiem preču zīmoliem. Tas nozīmē tikai vienu – mums uzticas daudzi desmiti pasaulē zināmu ražotājiu, kā arī vietējie ražotāji. Vairāki tūkstoši klientu, kurus apkalpojam, un miljoniem patērētāju Latvijā un Lietuvā, kuri iegādājas ikdienai nepieciešamās preces. 

Treškārt, mēs vienkārši mīlam savu darbu. Jā! Mēs esam jau ap simts darbiniekiem, kuri darbojas uzņēmumā Baltā Bura, kuri prot veikt savu darbu – ieviešot veiksmīgi tirgū produktus un nodrošinot to kvalitatīvu distribūciju. 

Un visbeidzot, kā papildus garantija mūsu kompānijas profesionalitātei un finansiālai stabilitātei(maksātspējai) kalpo holdings Dominante Capital, kurā ietilpst kompānija Baltā Bura.

 

Atslēgvārdi

Baltā Bura, kafijas distribūcija, Tchibo kafija, kafijas automāti, izlejamais alus, keg alus, alus distributors, Dilmah tēja, Tējas aksesuāri, beramā tēja, HoReca`s distribūcija, Pringles čipsi, atpazīstami zīmoli

Galerija

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts