Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Kafejnīcas, bāri, restorāni

SIA HoReCa MNS, restorāns HERCOGS ĶĪPSALA

SIA HoReCa MNS, restorāns HERCOGS ĶĪPSALA

Kontaktinformācija

Adrese:   Balasta dambis 70, Rīga
Tālrunis:   +371 67 873 804
E-pasts:   kipsala@hercogi.lv
Mājas lapa:   http://www.hercogi.lv/
Facebook:   https://www.facebook.com/hercogskipsala

Apraksts

HERCOGS ĶĪPSALA – restorāns ar labāko skatu uz Vecrīgas panorāmu. Restorāns atrodas klusā Ķīpsalas apkaimē tieši Daugavas krastā renovētā vēsturiskas ģipša fabrikas ēkā. 

Hercogs piedāvā internacionālu ēdienkarti ar izsmalcinātam uzkodām, pamatēdieniem un desertiem, kā arī pārdomātu vīna karti. Īpaši ir padomāts par restorāna mazajiem apmeklētājiem, kuriem iekārtots bērnu spēļu stūrītis un piedāvata bērnu ēdienkarte.

Darba dienās Hercogs piedāvā biznesa pusdienas, bet sestdienās un svētdienās À la carte brokastis. Vasaras sezonā ir atvērta brīnišķīga terase, kas peld tieši uz upes. Piektdienās apmklētāji aicināti uz dzīvās mūzikas vakariem.

Mūsu komanda ir ļoti pieredzējusi banketu apkalpošanā. Hercogs piedāvā individuālu un radošu svinību ēdienkarti, atkarībā no pasākuma lieluma un norises vietas. Mums ir pieredze arī sevišķi lielu pasākumu (vairak kā 500 pers.) apkalpošanā.

Restorāna atrašanās vieta: 

10 km vai 15 minūtes no lidostas Rīga

2 km vai 5 minūtes no Vecrīgas

Restorāna HERCOGS ĶĪPSALA darba laiks: no plkst. 11.00 līdz 22:00

                                                              Piektdien, sestdien no plkst. 11:00 līdz 23:00 

Vienmēr esat laipni gaidīti ģimenes restorānos Hercogs arī Mārupē un Mežaparkā! Un jau drīzumā – jauns restorāns Ādažos!

 

Atslēgvārdi

ģimenes restorāns, Hercogs Ķīpsala, Fabrikas Hercogs, restorāns, ķīpsala, kur paēst, Hercogs. banketi, bērnu stūrītis, catering, terase uz ūdens. Horeca

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts