Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Kafejnīcas, bāri, restorāni

Restorāns Dārzs Spīķeros

Restorāns Dārzs Spīķeros

Kontaktinformācija

Adrese:   Maskavas iela 4, Spīķeru kvartāls, Rīga
Tālrunis:   2788 77 71
Mājas lapa:   http://spikeri.lv/iemiitnieks/restoraans-daarzs

Apraksts

Restorāns DĀRZS Spīķeros ir krāsu, garšu un formu rotaļa pilsētā. 

Radošajā kvartālā Spīķeri, starp Daugavas mūsdienīgo promenādi un vēsturiski daudzkrāsaino garšas pasauli - Rīgas Centrāltirgu, ir radīta rotaļīga un radoša vieta – restorāns Dārzs. 

Jaunajās telpās DĀRZS ir kļuvis plašāks, saglabājot līdzšinējo radošo noskaņu, lai restorāna apmeklējums arī turpmāk ikvienam būtu kā piedzīvojums un svētku mirklis. Restorāna abos stāvos ik uz soļa ir kāds „Dārznieku” pašdarināts interjera elements, dekors, kas saplūstot ar telpu rada rotaļīgi mājīgu sajūtu un ikvienā gada laikā ļaujot sajust vasarīgi saldo brīvības garšu. 

 

Dārza garšu meistari apvienojot pieredzi, ģimenes tradīcijas un dabas dzirkstošo svaigumu ir radījuši savu skatījumu par mūsdienu Latvijas virtuvi. Ēdiens nav tikai ikdienas rituāls, tā ir garšas, formas un krāsu rotaļa, kas pārsteidz un atklāj vienkāršības patiesumu. 

 

Dārzā ir iespējams organizēt dažāda veida svētkus - uzkodu vakarus, grandiozas vakariņas, neformālas ballītes. „Dārznieki” nodrošina baudīt restorānā gatavotu maltīti arī ārpus ierastajām telpām - izbraukumu banketos. 

 

Galdiņu rezervācija +371  2788 77 71

Darba laiks: 

P., O., T., C. : 12:00 – 23:00

P.: 12:00 – pēdējam klientam

S.: 11:00 – pēdējam klientam

Sv.: 11:00 – 23:00

Atslēgvārdi

Restorāns Dārzs Spīķeros

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts