Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Izglītības iestādes, kursi, semināri

SIA „BUTS”

SIA „BUTS”

Kontaktinformācija

Adrese:   Lāčplēša iela 125, Rīga, LV-1003
Tālrunis:   67221736, fakss: 67221744
E-pasts:   info@buts.lv
Mājas lapa:   http://www.buts.lv

Apraksts

Kas ir BUTS?

Mācību centrs „BUTS” ir viena no lielākajām privātajām izglītības iestādēm Latvijā ar 21 gadu darba  pieredzi pieaugušo profesionālajā apmācībā, pārkvalifikācijā un kvalifikācijas paaugstināšanā. 

Par izglītības iespējām mācību centrā "BUTS":

Šobrīd mācību centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 200 izglītības programmas.

Apmācības notiek dienas un vakara grupās. Mācību process tiek organizēts gan mācību centra telpās, gan uzņēmēju telpās. Lai cilvēki varētu apgūt kvalitatīvu izglītību pēc iespējas tuvāk savām dzīvesvietām, ir izveidotas filiāles visā latvijā, kā arī tiek piedāvāts apgūt dažādas izglītības programmas, izmantojot e-studijas jeb tālmācību.

Iegūstiet izglītību apliecinošu dokumentu!

Pēc akreditēto izglītības programmu apguves kursantiem tiek izsniegtas valsts profesionālās kvalifikācijas apliecības vai profesionālās pilnveides apliecības. Mācību centrā ir iespēja apgūt vairākas specialitātes, iegūstot starptautiskajiem standartiem atbilstošu sertifikātu. Pēc neformālo kursu un semināru beigšanas tiek izsniegtas mācību centra „BUTS” apliecības vai sertifikāti.

Kvalitāte - mūsu stratēģijas stūrakmens!

Centra darbības panākumu pamatā ir entuziasms, profesionalitāte, nepārtraukta savas darbības attīstīšana, kā arī nopietna attieksme pret klienta vēlmēm. Visas izglītības programmas ir izstrādājuši pieredzējuši pedagogi sadarbojoties ar darba devējiem. Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti speciālisti ar doktora, zinātņu kandidāta vai maģistra zinātnisko grādu un lielu praktiskā darba pieredzi. 

Mācību centrs „BUTS” viens no pirmajiem Latvijā 2002. gadā saņēma starptautisko kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu ISO 9001:2000 izglītības jomā.

 

Atslēgvārdi

kursi, semināri, profesionālā izglītība, mūžizglītība, kuponu apmācība, korporatīvā apmācība, e-studijas

Galerija

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts