Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Izglītības iestādes, kursi, semināri

SIA Bar Department

SIA Bar Department

Kontaktinformācija

Adrese:   Zemitāna iela 2b, Rīga, LV-1012, 1.stāvs, 111.kab.
Tālrunis:   +371 20254126
E-pasts:   info@bardepartment.lv
Mājas lapa:   http://www.bardepartment.lv

Apraksts

Bar Department ir uzņēmums, kurš kopš savas dibināšanas 2012.gadā darbojas 3 pamatvirzienos:​

​​

   - Bārmeņu apmācība  

​​   - Bārmeņu pakalpojumi​​​​

   - Bārmeņu inventārs

Bar Department pamatā ir profesionalitāte un kvalitāte, kuri ir sasniedzami pateicoties ar pieredzi bagātai un saliedētai komandai. Mūsu kopēja pieredze bāru nozarē sasniedz 20 gadus, tomēr mēs neapstājamies un turpinām augt, piedaloties starptautiskajās bāru izstādēs, sacensībās, kā arī praksē Eiropas bāros.

Bārmeņu kursi:

Bar Department veicina bārmeņu komplekso sagatavošanu atbilstoši vietējā un ārzemju tirgus prasībām, nodrošinot augsto kvalitāti un mūsdienīgo pieeju apmācības procesam. Moduļveida programma  ļauj mums sagatavot profesionālus bārmeņus ar modernām zināšanām - katru gadu Bar Department pasniedzēji piedālās starptautiskajās sacensībās, bāra izstādēs un kvalifikācijas celšanas pasākumos, lai pasniegtu saviem studentiem vismodernākas tendences bāru nozarē. 

 

Kokteiļu akadēmija:

 

Fantastiski aizraujošs un visatraktīvākais Bar Department modulis - kokteiļi! Kokteiļu akadēmija ir iekļauta lielā bārmeņu apmācības kursā, un tagad to var apgūst pilnīgi jebkurš, kas vēlās iemācīties gatavot labākos kokteiļus Latvijā - nav starpības, draugiem mājas ballītē vai viesiem pie bāra letes. Nodarbības vada Latvijā pazīstamie bārmeņi un vairāku konkursu uzvaretāji:​​

Edgars Elsbergs, Pāvels Ļehkoduhs

 Bar Department skola katru mēnesi organizē tikšanās ar jaunām grupām, kuru laikā visiem ieinteresētiem ir iespēja ieraudzīt visu savām acīm, iepazīt pasniedzējus un uzzināt jebkuru detalizētu informāciju par skolu un mācību gaitu. Lai pieteikties uz atverto druvju dienu, aizpildiet pieteikuma formu pa labi. Atverto durvju dienu datumi un laiki atjaunojās katru mēnesi. 
 
Kafijas akadēmija:
 
Nerēti laba kafija kļūst par bāra vai kafejnīcas vizītkarti - bārmenim jāmāk pārsteigt savus viesus arī ar skaistu un garšīgu kafiju. Kafijas akadēmija dos tev izprātni par pareizās kafijas pagatavošanu un pasniegšanu - pat visjaunākie un nepieredzējošie barista spēs apgūt pareizas tehnikas un nākotnē tikai attistīt savas iemaņas.
 
Nodarbības vada profesionālais barista, barista konkursu uzvarētājs un Coffee&Wine Gallery īpašnieks - Roberts Lukša.​
 
Bar Department skola katru mēnesi organizē tikšanās ar jaunām grupām, kuru laikā visiem ieinteresētiem ir iespēja ieraudzīt visu savām acīm, iepazīt pasniedzējus un uzzināt jebkuru detalizētu informāciju par skolu un mācību gaitu. Lai pieteikties uz atverto druvju dienu, aizpildiet pieteikuma formu pa labi. Atverto durvju dienu datumi un laiki atjaunojās katru mēnesi. 
 
 Konsultācijas par licencēm bārā
 
Jebkura bāra legālai darbībai nepieciešams liels daudzums atļauju un licenču dažāda veida preču un pakalpojumu piedāvāšanai, kā arī vairāku citu svarīgu detāļu ievērošana, lai Jūsu bāra darbība būtu efektīva un likumīga.​
 
 
​Daļēji vai pilnīgi neieverojot šo dokumentu esamību, Jūs riskējat zaudēt naudu sodu apmaksai un laiku, kas būs atveltīts šo pārkapumu likvidēšanai. Pārbaudes laikā juridiski neizglītoti uzņēmuma darbinieki potenciāli var nest zaudējumus uzņēmumam savas neapdomātas ricības dēļ.
 
Bārmeņu pakalpojumi

Bar Department organizēs pilnvertīgo bāru un sniegs profesionālus bārmeņu pakalpojumus jebkurā Jūsu pasākumā, nodrošinot jebkuru bārmeņu skaitu, aprīkotu bāra leti un oriģinālu kokteiļu karti. Mēs esam savas nozāres specialisti un vienmēr sniedzam individuālo pieeju katram mūsu klientam, uzņemoties pasākuma organizāciju savās rokās - no tāmes sastādīšanas līdz nepieciešamo dzērienu un izejvielu piegādei.
 
 
 Bārmeņu inventārs

 

Atslēgvārdi

Bar Departament, bārmeņu kursi,bārmeņu kursi Rīgā, kokteiļu pagatavošana, bārmeņu skola, kokteiļu akadēmija, kafijas akadēmija,Bar Catering,Edgars Elbergs, Pāvels Ļehkoduhs

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts