Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Garšvielas

Vom Fass Rīga SIA

Vom Fass Rīga SIA

Kontaktinformācija

Adrese:   Veikals centrā: Kr.Barona iela 45/47 Rīga
Tālrunis:   67454550
E-pasts:   kaspars.vendelis@vomfass.lv
Mājas lapa:   http://www.vomfass.lv/lv/company/

Apraksts

 

Redzēt. Nobaudīt. Sajust.

 

 

Tā trijos vārdos raksturojams veikals VOM FASS, kurā jūs varat nesteidzīgi aplūkot dažādu izlejamo eļļu, etiķu, liķieru un stipro dzērienu klāstu, uzklausīt izsmeļošus padomus par gardu un veselīgu uzturu, nogaršot izvēlētos produktus un iegādāties vēlamo daudzumu, svaigi ielietu kādā no skaistajām stikla pudelītēm, kas ideāli piemērotas gan pašu lietošanai, gan izmeklētām dāvanām.

 

 Mūsu koncepts balstās uz diviem vaļiem: uz mūsu partneru gribasspēku un entuziasmu, kā arī uz VOM FASS centrāles līdzdalību.

 

VOM FASS vadība kopā ar kvalificētiem un rūpīgi izvēlētiem partneriem šo gadu laikā ir veiksmīgi atvērusi jau vairāk nekā 200 veikalu. Galvenie kritēriji jaunu veikalu atvēršanai ir to komandas spēja sniegt kompetentus padomus, vēlme un varēšana būt par  pircēju tiešo kontaktpersonu. 

 

Mūsu priekšrocība ir ilgu gadu gaitā uzkrātā VOM FASS pieredze, kā arī veiksmīgā ideja piedāvāt preci no tās izcelsmes valsts „vaļējā" veidā. Pircēji, kas ienāk Vom Fass veikalā, visdrīzāk būs pārsteigti, cik daudz un dažādas delikateses tiek uzglabātas stikla traukos, krūkās un mucās. Pievilcīga izskata pudeles un pudelītes ar atbilstošiem korķīšiem papildina jau tā bagātīgo piedavājumu. 

 

Galvenais akcents musu darbībā tiek likts ne tikai uz to, ka veikalos VOM FASS var iegādāties neparastas dāvanas jebkurai gaumei, bet, galvenokārt, uz to, ka šeit tiek piedāvāta prece, kuru ik dienas var lietot gan katrs atsevišķi, gan visa ģimene.

 

 Johannes Kiderlens, Dienvidtiroles vīna un vīnogu sulas importētājs, Bādenē Virtembergā atver vīna un dzērienu tirdzniecības kompāniju, kurā ietilpst 25 specializēti vīna un dzērienu veikali. Jau viņa tēvs bija nodibinājis labas attiecības ar lielāko daļu itāļu vīna ražotāju un izveidojis tirdzniecības tīklu.

 

Tālredzīgi nosakot aktuālās tendences, 1994. gadā Johannes patērētājiem sāk piedāvāt vīnu, spirtotos dzērienus, kā arī etiķus un eļļas izlejamā veidā, lai saskaņā ar klientu vēlmēm, iepildītu tos glītās vai vienkāršās pudelēs, tik daudz, cik katram nepieciešams. Ar laiku Kiderlens novēro arvien lielāku klientu interesi. Tomēr viņš spiests atzīt, ka šāda veida produkti parastu dzērienu veikalā īsti neiederas.

 

Tāpat pilnīgi skaidrs kļūst tas, ka piedāvājot šāda veida sortimentu, un lai izpildītu augstās prasības, kas ir noteiktas „vaļēju" produktu tirdzniecībai, ir nepieciešama paša īpašnieka aktīva līdzdalība.

 

Pirmais veikals VOM FASS 1994. gada 23. martā tiek atvērts Vācijas pilsētā Rēgensburgā, dažas nedēļas vēlāk - Ālenē.

 

Patlaban VOM FASS produkti ar vairāk nekā 200 partneru palīdzību tiek tirgoti Vācijā, Austrijā, Šveicē, Lielbritānijā, Japānā, Jaunzēlandē, Francijā, Beļģijā, Dānijā, Itālijā, ASV, Ungārijā, Polijā un Latvijā.

Atslēgvārdi

delikateses, eļļas, etiķis, Vom Fass Rīga SIA, garšvielas

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts