Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Dzērieni, dzērienu ražošana, tirdzniecība

SIA EVI&JO

SIA EVI&JO

Kontaktinformācija

Adrese:   Raiņa iela 47 b, Durbe
Tālrunis:   29119051
Mājas lapa:   http://durbesveltes.lv/new/index.php/lv/

Apraksts

Ar preču zīmi «Durbes veltes» tiek ražoti  augļu, ogu,  dārzeņu konservi un mājas vīni, kas top mazā ražotnē Durbē. Ražotājs SIA „EVI&JO” ir Latvijas pārtikas uzņēmums, kas savu ražošanu balsta uz klasiskām vērtībām un tradicionālām produktu pagatavošanas metodēm, kurās netiek izmantotas gandrīz nekādas e-vielas. Vienīgās e-vielas, kuras pielietojam dārzeņu konservu  gatavošanā ir etiķis un citronskābe, kā arī dažiem ievārījumiem tiek pievienots pektīns.

 

Gardie ievārījumi un kompoti, pikantie sāļie salāti un marinējumi tiek izgatavoti no Latvijā audzētām izejvielām.  Lielākā daļa augļu, dārzeņu un ogu tiek audzētas Durbes novadā- ražotājiem piederošajā zemnieku saimniecībā „Avenes” un citās Durbes novada saimniecībās vai piemājas dārzos.  Izejvielas tiek ražotas ar tradicionālās lauksaimniecības metodēm un tas nozīmē, ka dārzeņu vagas tiek ravētas un augļi un ogas netiek migloti ar dažādiem ķīmiskiem augu aizsardzības līdzekļiem. Tikai tā ir iespējams produktos piešķirt  garšas, kas atgādina mammas vai vecmāmiņas ievārījumu vai salātus.

Vīnu var iegādāties "Riga Spirit&wine outlet" veikalos, ARN veikalā Kuldīgas ielā, Veikala "Coupage" Vecrīgā Mazajā Smilšu ielā. Protams visus produktus iespējams iegādāties arī Durbē, Raiņa ielā 47 b

Atslēgvārdi

Durbes veltes, vīns, Latvijā, ražots vīns, liķieris

Galerija

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts